reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki,mebelki, ciuszki, kosmetyki-czyli wszystko dla naszych maleństw!! :)

W sumie już zdecydowliśmy się na spacerówkę Baby Desing, całkiem fajne są:cool2::cool2:.
Nie widziałam nigdzie u nas Deltim Frog:dry:, brzmi zabawnie, hehe... sprawdzę jak stoją cenowo:nerd::nerd:

Kojec a raczej łóżeczko turystyczne HAUCK kupiliśmy, bo dużo podróżujemy i część naszej rodziny jest w Niemczech więc chyba się przyda, a póki co to Oliwia się w nim bawi:tak::tak::tak:
 
reklama
Edi swietny fotelik, bardzo mi sie podoba:tak: :-) zastanawiam sie rowniez nad nim. Bylismy zdecydowani z G. na Deltima (takiego jak ma Renee) ale ostatnio posiedzialam troche na Allegro i poprzegladalam wszystkie foteliki... No i teraz to juz kompletnie nie wiem ktory wybrac:baffled:
 
Luczynko, ja tam zawsze mówię, że pierwszy wybór najlepszy:tak: ;-) :-D
Ja z naszego jestem bardzo zadowolona, ale fotelik Edi też jest fajny i też ma regulowane oparcie i jest do 36 kg (no i ma fajniejsze gratisy niż te które ja dostałam:baffled: :-D );-)
 
Witam wszystkie mamy!

To ja pamciaw z mam grudniowych 2005. Zaglądam do Was bo wystawiłam aukcję która być może Was zainteresuje. Mam do sprzedania nowy wózek Maclaren Twin Techno (model dla bliźniaków). Oryginalnie zapakowany. Chciałam kupić dla mojej córci na e-bayu niemieckim i kupiłam pojedynczy, a przysłali mi dla bliźniąt.....mogę im oddać ale koszty transportu i czas zanim mi kasę przeleją (już czekałam miesiąc zanim mi ten przyślą....) są takie że nie mogę czekać....muszę się go pozbyć jak najszybciej (bo potrzebuję wózka pojedynczego!) dlatego cena bardzo konkurencyjna. Serdecznie zapraszam na moją aukcję.

Oto link

Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro


pozdrawiam

pamciaw
 
A my jesteśmy zdecydowani na fotelik Deltim taki sam jak ma Renee. Wózek podoba mi się Xlander xa ale jeszcze nie jestem do końca zdecydowana bo nie wiem czy nie będzie za duży, z drugiej strony bardzo fajnie się go prowadzi. Sama już niewiem.
 
My chyba tez kupimy tego Deltima :tak: A najbardziej oczywiscie podoba mi sie ten sam kolor ktory kupila Renee dla Alicji :-p Bardzo sie nam spodobal i nie potrafimy jakos zmienic zdania (choc propozycje byly rozne:eek:) NO i odpowiada nam to ze wozek jest juz na do samego konca bo do 36kg, to kusi ;-)
Renee mozesz jeszcze raz wkleic jakies fotki Ali w foteliku :confused: Prosze :tak:

A co do wozka to my uzywamy spacerowki z wozka wielofunkcyjnego Roan Marita i jestem z niego zadowolona bo Oliwia ma w nim duzo miejsca i nie meczy sie tak jak jest to w parasolkach. Choc parasolke tez kupimy, ale pozniej jak Mala bedzie juz dobrze siedziala, moze na wakacje zeby miec cos mniejszego na wyjazdy:tak:
 
Luczynko, fotelik jest w moim samochodzie w garażu, którym ostatnio jeżdżę rzadko, więc i rzadko go z tego garażu wyciągam.;-) Musiałabym wypiąć fotelik i do domu przynieść, żeby jakąś nową fotkę zrobić :-), no ale jak tylko znajdę chwilkę to może coś wymyślę:-D :laugh2:, skoro tak ładnie prosisz:biggrin2:.
 
reklama
Do góry