reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki,mebelki, ciuszki, kosmetyki-czyli wszystko dla naszych maleństw!! :)

reklama
Nie widziałam co tu się dzieje...
I chcę tylko napisać, ze bardzo mi tu brakuje Renee i innych dziewczyn, które przestały tu pisac z powodu "słodko - kadzącego" tonu który tu panuje ( o czym wiem bo rozmawiałyśmy o tym na gg, żeby nie obmawiać nikogo na forum).
Podpisuję się obiema rękoma pod tym co napisała Marrtruda i Basia.

AGUTKO mimo, że jesteś moderatorką tego forum to nie uprawnia Cię do takich tekstów jakie wystosowałaś do Renee, że lepiej żeby tu było nie świeżo niż żeby Renee tu zaglądała (parafraza)!
I życzę Ci żebyś w końcu nabrała trochę dystansu do samej siebie, bo kolejny raz powodujesz kłótnię! I jeszcze jedno, argumenty ad persona, które są Twoimi ulubionymi sa poprostu niesmaczne! WIĘCEJ DYSTANSU!
A skoro chcesz coś pisać do Ani to możesz wysłać jej wiadomość na priv - nikt się nie obrazi a skozystasz z forum...

Naprawdę nie rozumiem :no:

RENEE tu jest wiele osób, które bardzo chętnie poczytają co tam u Was - brakuje tu pomarańczowego.
 
Mam pytanie do ogolu! Spokojnie,bez nerwow i podtekstow. :shocked2: ;-)

Korzystajac z tego,ze jestem ta nieszczesna :-p moderatorka,o czym calkowicie zapomnialam,gdyz nie dajecie mi powodow do uzywania tej funkcji :tak:,chcialam sie dowiedziec,czy wykasowac te wszystkie posty,od momentu,w ktorym zaczela sie klotnia,czyli od mojego postu?

I na tym chcialabym zakonczyc ten temat tutaj,o tym kto kogo lubi,a kto kogo nie,no i kto o kim co sadzi. ;-) :tak:
 
Mija, dwuczęściowy chyba faktycznie praktyczniejszy, bo jak gdzieś idziesz, jesteś w sklepie czy coś, to kurteczkę możesz łatwiej zdjąć. A spodenki lepiej z szelkami - w plecki nie wieje.
 
Mija,ja mialam w planach kupic Zuzi dwuczesciowy - praktyczniejszy. ;-) No,ale,ze dostala od R. sliczny jednoczesciowy,to juz drugiego kupowac przeciez nie bede,hihi. ;-) Ale mysle,ze ten jednoczesciowy tez jest ok. :tak: Zawsze mozna go rozpiac i rekawki ewentualnie zdjac. ;-)
Wiec ja mam w sumie takie podzielone zdanie. ;-) Tzn. i taki i taki wg mnie jest gut. :tak:
 
reklama
Oliwka ma juz kirteczke zimowa ktora dostala w prezencie od swojej chrzestnej. Ja teraz chce jej do tego dokupic takie wlasnie spodnie z szelkami bo tak jak Marrtruda uwazam ze lepiej beda trzymac cieplo. Ale kombinzeon w calosci i tak kupimy bo my mieszkamy przy samym lesie i Oliwka bedzie dziennie (jesli pogoda pozwoli) na spacerek jezdzila na sankach w glabokim sniegu :-p:cool2: Wiec kombinezon rowniez wykorzysta :tak:

A ja mam pytanko do tych z Was, ktor maja Coreczki, i ktorych Coreczki maja swoj pokoik. Jakie firanki wisza w oknach? Takie zwykle biale czy raczej takie z postaciami z bajek? I czy praktyczniejsze sa krotsze firanki (zeby np dziecko nie ciaglo za nia) czy raczej dlugie? Wiem ze to moze byc dla niektorych z Was glupie pytanie ale bede wdzieczna za odpowiedz :tak:
 
Do góry