reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki,mebelki, ciuszki, kosmetyki-czyli wszystko dla naszych maleństw!! :)

reklama
Pati ma juz samą kurteczkę ,ale jest teraz ciut przy duza-dibra będzie na styczeń ,luty.Muszę się dogadać z nianią że w zime będzie do nas przychodzić ,bo niewidzi mi się żeby małą prowadzić przez pól miasta w śniegu i mrozie o 6.30.Ina taką porę myślałam o ciepłych spodniach.Musi mieć jednak coś na przebranie.
Co do firanek.My jeszcze nie mamy oddzielnego pokoju,ale za 2-3 miesiące będzie mieć.Firankę teraz myślę że powieszę krótą(taką do połowy okna),zwykłą białą,bo my do jej 3 roku będziemy raczej spać z nią w pokoju.Jak będzie jak zamieszkamy zobaczymy.
 
Oliwka tez nie ma jeszcze pokoju ale bedziemy Jej robili w styczniu badz najpozniej w kwietniu. A pytam bo ogladalam ostatnio firanki do pokoiku dzieciecego i ciekawi mnie to jak jest u Was.
 
My narazie urzadzimy sobie tam sypialkę.Pokój ma 216x430. Na krótszej ścianie jest okno na drigiejteż okno ale do kuchni.Więc za dużego pola do popisu nie ma.Mały wagon.
 
sorki ale nie mogłam wcześniej więc teraz się wypowiem
Aniu, a, wg Ciebie, co to jest? Niektórzy nie potrafią wprost podyskutować, tylko czynią "delikatne" aluzje ku swojej i innych swojego pokroju uciesze. I o tym właśnie napisałam. Renee, głowa do góry, pisz dużo, nie jesteś sama :-)
generalnie to powiem tylko że myślałam że Agutce chodzi o wypowiedź kogoś z tv lub gazety, gdybym wiedziała że taka awantura z tego wyniknie nigdy bym nie spytała o co chodzi

Aniu - no i co powiesz, że tu nikt delikatnie tu nie obmawia kogoś. Mozliwe, ze tu nie o Renee chodzi ale w takim razie niech Agutka tu jasno wyrazi o kogo chodzi...
Wiem, ze istanieje gg i część dziewczyn o tym może podyskutować poza forum...za plecami.
powiem że nie rozumiem o co Ci chodzi????
i właśnie to "za plecami" jest dla mnie "obmawianiem" a nie pisanie na forum,bo jak można kogoś obgadywać pisząc posta na wątku dostępnym dla wszystkich? :baffled:
Agutka - powiem ci, że jestes bardzo kłótliwa. O mnie mozesz gadac z Anią z kim kolwiek chcesz i obgadywać mnie to wogóle nic nie obchodzi. Także nie bede sie tym wogóle tym przejmowała i nie przejmuję się.
Basiu ja ani na Twój ani na temat innej wrześniówki nigdy nie plotkowałam i nie życzę sobie takich aluizji w moją stronę!!!
[/color][/b][/font] wybuchają takie awantury w momencie jak ktoś wygłasza inne zdanie niż jakaś tam, nazwijmy to, "grupa wiodąca", albo krytykuje kogoś z tej grupy. Przydałaby nam się choć odrobina tolerancji w stosunku do osób, które mają odmienne spojrzenie na dany temat niż my. Chciałabym, żeby to, co napisałam dało trochę do myślenia, i żeby ta kłótnia była ostatnią na wrześniówkach. Dyskusje, to fajna rzecz, podnoszą trochę temperaturę na forum. Ale DYSKUSJA, a nie KŁÓTNIA. Więc proszę nie wyśmiewać mojej wypowiedzi w stylu "buahahaha, to było dobre", bo to nie jest dla mnie argument a osoba partnerem do dyskusji.
Jeszcze raz mam nadzieję, że moja wypowiedź będzie dobrze zrozumiana.
i właśnie po to jest forum, wszystkie jesteśmy wrześniówkami i każda ma prawo do swojego zdaniai.
A co do grupy wiodącej to nie bardzo to rozumiem. rzecież każda z nas ma takie samo prawo do pisania tylu postów i do tych osób do których chce, chyba na siłe tworzy się tu jakieś wyimaginowane grupy i potem jest wielki kocioł i kłótnia.W realu też kogoś się lubi a kogoś nie i nie trzeba z tego powodu robić aż takiego halo.
Jeżeli kogoś urażę to z góry przepraszam,ale jako wrześniówka wyrażam swoje zdanie. AMEN
 
Ja też mam problem z kombunezonem ale skłaniam sięku dwu częściowym. Podoba mi siębardzo nowa kolekcja Cocodrillo ale te ceny!!!

A co do dyskusji to mi też brakuje Renee i uważam, że na prawdę trzeba mieć trochę dystansu do siebie przede wszystim. Bardzo Renee lubię i mam nadzieję, zę wróci. A Agutko! Jesteś jeszcze młoda i spotkało Cię dużo złego ale nie powinnaś w ten sposób reagować na krytykę.
 
Ja kombinezon (2-częściowy) już mam - po synku sąsiadki :-). Na zmianę mam też jakąż kurteczkę po Julce i 2 pary spodni. I jeszcze kombinezon 1-częściowy z ciuchlandu. Aż mi głupio, że tyle tego mam:zawstydzona/y:.
 
reklama
My w prezencie urodzinowym daliśmy jej "własny pokój". Co prawda malowanie będzie w sobotę (malujemy na niebiesko a ja namaluję jej jeszcze chmurki) i dziś kupiłam takie coś :DEKO STICKERS -dekoracje ściennne,NOWOŚĆ PROMO! (249800422) - Aukcje internetowe Allegro
co jej nakleję na dwóch ścianach, ale w jej urodziny my wyprowadziliśmy się z naszym łóżkiem. Kupiliśmy jej tez szafę i taki kinkiecik księżyc... brakuje nam już tylko dywanu. Jeśli będzie to wyglądało tak jak sobie wyobrażam to chyba będzie ślicznie (mam nadzieję)
Jak już wszystko będzie skończone to wkleję zdjęcie....
Aaaa już się nie mogę doczekać :tak:
A co do firanek to my nie mamy - bo mamy tylko okna dachowe :baffled:
 
Do góry