reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki,mebelki, ciuszki, kosmetyki-czyli wszystko dla naszych maleństw!! :)

Mju, to niezły prezent :-). Ja też taki dam Romkowi - pośrednio. Bo my zamierzamy zlikwidować naszą sypialnię, do której przeprowadzi się Julka, a do Julki pokoju Romek. Chciałabym, żeby udało to się już przed świętami, ale wątpliwe, bo będę musiała zmienić meble w dużym pokoju, żebyśmy się z mężem pomieścili z naszymi barbetlami wszystkimi (okazało się, że takich mebli8 to nie produkują - aż tak pojemnych i musimy robić na zamówienie), umeblować Julki pokój i zrobić remont sypialni. Straszne...
 
reklama
MARRtruda spoko dasz radę - na pociechę napiszę Ci, ze my musieliśmy najpierw sobie postawić ścianki działowe, żebyśmy mieli gdzie isć z tym naszym łożem :-)
 
MARRtruda spoko dasz radę - na pociechę napiszę Ci, ze my musieliśmy najpierw sobie postawić ścianki działowe, żebyśmy mieli gdzie isć z tym naszym łożem :-)

Ale Ci zazdroszczę, że już jesteś "po". Jakoś mnie to wszystko przeraża. W dodatku mój mąż nie lubi zmian i na to wszystko patrzy z niechęcią, co mi nie ułatwia.
 
To w tej kwestii tez Cię pocieszę - mój maż też jest z tych co to "zrobią to później" ale jak go postraszyłam, ze biorę się za wszystko sama to się udało od razu:)

MARRTRUDA mam do Ciebie inne pytanie: czy można wysterylizować kotkę, która jest w ciąży? moja kocica mi ucieła, za nic nie mogę jej złapać a ma ruje więc myślę, ze jak już postanowi wrócić do domu to pewnie w ciąży...
 
Ja też mam problem z kombunezonem ale skłaniam sięku dwu częściowym. Podoba mi siębardzo nowa kolekcja Cocodrillo ale te ceny!!!

Margolis, no ja właśnie dzisiaj oglądałam kombinezony w sklepie firmowym Cocodrillo i ta nowa kolekcja jest super ale ceny niestety też.

I ja też mam duży problem jaki wybrać czy jedno czy dwu częściowy. Jutro chyba wybierzemy się do tego sklepu z Filipkiem bo dzisiaj byłam sama i sprawdzimy w jakim będzie mu lepiej i wygodniej.
 
Ja też widziałam te kombinezony w Cocodrillo super są bardzo mi podoa sie ten jasny zielony :-) Ale kupiłam małemu kurtkę zimową czarno czerwoną super jest duża jeszcze sporo bo ma ją prawie do kolan ale przynajmniej nie bedzie mu zimno a spodnie dokupie czarne takie kombinezonowe albo wogóle kupie normalne spodnie grube ocieplna moze jakieś jeansy :-D Bo bez sensu bedzie jezeli kupie mu kombinezon dwu czesciowy po co mu tyle kurtek. Jedna moim zdaniem wystarczy zwłaszcza ze ma taka co do wszystkiego mu bedzie pasowała.
 
Dziewczyny, ja tez ogladalm te kombinezony w Cocodrillo i bardzo podoba mi sie ten zielony z bialymi wstawkami :-) Nie zwrocilam tylko uwagi na ceny :eek: Napiszcie jakie sa ceny tych kombinezonow :confused:
 
reklama
Luczynko, no nam bardzo spodobał się taki i kosztował 200 zł

sm_Z7-1-52-1-01-GRE.jpg
sm_Z7-1-19-2-01-GRE.jpg
 
Do góry