reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki,mebelki, ciuszki, kosmetyki-czyli wszystko dla naszych maleństw!! :)

My też ostatnio przerzuciłyśmy się na CCC, u nas Daichman jakoś marnie zapatrzony i mizerny wybór jest. A w Smyku kupiłyśmy cudne kaloszki w krówki:-). Ola o mało co nie poszła w nich spać bo za nic nie chciała ich zdjąć
 
reklama
Trochę się ich naszukałam,ale w końcu znalazłam idealne! :-D (Tesco - Cherokee,jakby co ;-) )

img0010yk2.jpg
 
Agutko kalosze fantastyczne a sedesik przeuroczy (jesli taka rzecz moze byc urocza:baffled::-D) my rowniez szukamy obecnie kaloszkow, ale poniewaz zauwazylam ze Oliwii znow rosnie nozka to nie wiem czy nie zaopatrzymy sie w kalosze na jesien. Tym bardziej ze mamy dosc cieple lato ;-)

Madziu i jak sie Oli chodzi w tych kaloszkach z CCC :confused: mozesz wrzucic jakies foto :confused: bo my zazwyczaj zaopatrujemy sie w obuwie dla Oliwki wlasnie w tej sieci sklepow, bo maja duzy wybor slicznych bucikow i sa one dosc tanie :tak:
 
Juz minal miesiac jak tutaj ktos pisal... ale zleciało :-D

To teraz kolej na mnie :tak:

Własnie przyszła paczuszka z allegro o z takim rowerkiem dla Micasia na 2 latka :tak:

Rowerek 12 BMX UNITECK - 4 kolory - HIT NA PREZENT (413684566) - Aukcje internetowe Allegro

Wybralismy czerwony :-) Babcia dała kaskę a my zamówilismy :-) Także już na dwa latka Michas jeden prezencik ma, a wlaściwie to dwa, bo wczoraj przyszła też paczuszka od dziadka zza wielkiej wody z ciuszkami i słodyczami.

Ja zamierzam kupić Michasiowi jakis tor dla samochodzików ;-)

Dzis maz w delegacji a ja przyjechalam autobusem do pracy i teraz kombinuje jak tutaj złowić kogoś coby mnie odwiózł do domu z tym rowerkiem, bo paczka przyszla do pracy, a nie do domu, zeby babcia nie musiala caly dzien pilnowac mieszkania, w oczekiwaniu na paczkę...

No i teraz główkuję kogo wrobić w odwożenie :-D
 
Nika rowerek świetny. Kolor czerwony fajniutki. My Krzysiowi na wiosnę kupiliśmy bardzo podobny rowerek na kółkach 16`` (chyba) w kolorze włąsnie czerwono czarnym z koszyczkiem.
 
reklama
Do góry