reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki,mebelki, ciuszki, kosmetyki-czyli wszystko dla naszych maleństw!! :)

reklama
A do Nas przyszły już takie zimowe czapuchy. :-) Kupiłam mi i Zuzi takie same. :-D

czapysc9.jpg

Zuzi zamówiłam taki biały golfik,zamiast szalika. :-D

GOLF ZAMIAST SZALIKA wełna HIT 30 KOLORÓW od SS (466697745) - Aukcje internetowe Allegro

A ja mam biały szalik. ;-)

Do tego Moje Ukochane Dzieciątko wzbogaciło się o nowy komplecik pościelki. :-D

nynyrm8.jpg
 
Czapka jest super ,ja mam taka sama tylko ecru.
Pościel ładna.Zasłonki tez takie będą?
Ja też myślę o pościeli dla chrzesnicy maja ciekawe wzory na tej aukcji.Z pościelą dla małej mam problem.My spimy pod dwiema kołdrami 140 a ona pod kołdrą 220x200.I wychodzi ze my powinnismy spac pod dzieciecymi wzorami,a ona pod dorosłymi.
 
Agutko ten golfik jest swietny ja tez juz takie aukcje mam od kilku dni na oku i chce Oliwii kupic taki bialy bo jest ladny i uniwersalny :tak::-)

Do kurtki i czapki jeszcze nie doszlismy, ale to sa zakupy ktore chcemy zrealizowac w przyszlym tygodniu.

A kozaczki narazie najbardziej podobaja mi sie te, ktore ma Zuzia-sa bossssssskie!!! :-):-):-)
 
ja sprawiłam małej takie buciki
buty002ly0.jpg
te za 29zł
buty004ke4.jpg
te za 19 zł skórkowe
w czwartek dokupie jeszcze 2 pary i spokój do lata;-)
 
Te bordowe butki Ola miała na jesieni, dobrze się w nich chodziło, ale bardzo szybko pozdzierał się lakier. A adidaski fajowe. Patrysia już gotowa na nadejście wiosny
 
reklama
W czwartek bedzie miała następne tymraszem Elefanteny różowe.Zamszowe wiec beda od świeta.;-)
 
Do góry