reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki,mebelki, ciuszki, kosmetyki-czyli wszystko dla naszych maleństw!! :)

reklama
Oj dziewczyny! To wszystko i tak jeden iwan.. ważne, żeby nam się podobały bo tyle ile nas tu jest tyle będzie opinii... Mi na pszykład plastikowy i jakis taki rozklekotany wydawał się fokus, a tu tyle zadowolonych z niego mam jest, więc co do kółek to pewnie tez każda sama sobie wyrobi zdanie :)

Lusia1979 my też chcieliśmy sztruks ale Roan wycofał się z produkcji, bo właśnie płowieje. Mój mąż nawet dzwonił do fabryki i powiedział, że i tak go chcemy, że możemy się zrzec prawa do reklamacji jakby wypłowiał, ale mu powiedzieli, że i tak nam nie sprzedadzą, bo wózki jeżdzące po ulicy wyrabiają im markę i nie ma takiej możliwości. ale powiedział też, że właśnie testują sztruks od innego dostawcy, ale my już nie czekaliśmy i kupiliśmy taki jakiego zdjęcie wkleiłam wyżej...
 
hmm...no żeby się nie okazało, że we wrześniu bez wózka zostaniemy :(
Muszę zadzwonic tam do sklepu gdzie zamawialismy wózek i popytac.
mju to mnie zmartwiłaś:(
 
Lusiu nie chcę Cie martwić ale oni nas poinformowali o tym tydzień przed planowanym odbiorem wózka (czyli po 3 tyg od zamówienia), ale mam też dobrą wiadomość - my chcieliśmy ten ciemno - brązowy, bo ja nie chciałam jasnego. Więc może Wasz nie płowieje, najlepiej zadzwoń do sklepu gdzie zamawialiście albo odrazu do roana. Mam nadzieję, że Wasz wózek będzie taki jak go sobie wymarzyłaś :)
 
Agamamaani dzieki za opowiedź.:) teraz mam zonka bo nigdzie nie spotkałam sie z flanelkowa 90/120 chyba maszyna pójdzie w ruch:)
 
Ja mam bawełnianą 2 komplety.Jeden dostaliśmy gratis przy zakupie łóżeczka 100*135. Drugą uszyłam 90*120,taką mam też kołderkę.Tą pierwszą muszę przerobic na mniejszą.
 
reklama
Mija nie przerabiaj.. ja mam jedną pościel większą, jedną mniejszą.. nawet jak tą większą założę na mniejsze wypełnienie nie robi to różnicy.. naprawdę.. przynajmniej u mnie, ale ja mam jakies niewymiarowe wypełnienie z IKEI :D
 
Do góry