reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki,mebelki, ciuszki, kosmetyki-czyli wszystko dla naszych maleństw!! :)

ja w przyborniku mam zawsze z 5 pieluszek, krem na odparzenia, puder, linomag i chusteczki.. i zawsze jakąs pieluszkę tetrową.
A Anka tam włozyła jeszcze jakieś zabawki : dla Siania :D
 
reklama
mija ja sobie powkladalam do tego przybornika przede wszystkim kosmetyki dla Malej ktorych bede uzywac przy przewijaniu bo bede to miala pod reka, no i fiolet i te gaziki Leko
 
U mnie to wszystko będzie stac na komodzie która stoi obok. Lub w pierwszej szufladzie. Więc chyba mi niepotrzebny.
 
Hej,

Dotatałam od kumpeli w spadku po jej malej karuzelkę z misiami fisher price i okazalo się, że mozna ją uruchamiac za pomocą pilota telewizyjnego. Ale sie zdziwiliśmy jak przy zmianie kanału zaczeła grac :D

Ja też już chyba w tym tygodniu ubiorę lóżeczko, mo że mała szybciej wyjdzie jak mamusia będzie sie w nie uporczywie wpatrywac;)

Już się nie moge doczekac:)
 
A ja bylam wczoraj w 5-10-15 i nie moglam sie opanowac gdy tam weszlam miedzy te sliczne cuiszki :) Na szczescie byl przy mnie maz i troche mnie przystopował :p ALe kupilam taka slodziutka bluze z kapurem w kolorze malinowym dla Oliwki. Wzielam rozmiar 62 wiec bedzie ja miala akurat teraz na jesien :) Ale jest przecudowna :)
 
Hurra! A mi się udało kupić kombinezonik w H&M taki z misiowego futerka z uszkami i ogonkiem... w rozmiarze 62 ale mam zamiar przetransportowac w nim Małą ze szpitala, bo on nie jest taki grubasiński. teraz się suszy bo go wczoraj odrazu wyprałam w nadzieji, że może to coś przyśpieszy z porodem ale jak wyschnie a ja ciągle nie bedę rodzić to zrobie zdjątko. No i nie był tez tak przerażająco drogi bo zapłaciłam nie całe 60 zł :)
 
Ja wczoraj kupiła w realu dresik szaro-różowy na 3-6 miesiecy. Za 20 zł. Podejrzewamy że nasza córunia będzie długa po rodzicach,więc przyda się wczesniej.
 
No no MJU pstryknij fotke to moze i ja polece i dal Juli kupie bo tez mi strasznie te z uszkami wdzianka sie podobaja aJula ma tylko taka czapeczke :)
 
reklama
Do góry