reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki-modele/opinie

Ja się zastanawiam nad Camarelo Sevilla.
Koleżanka z pracy chce odsprzedać...bardzo była z niego zadowolona.
Muszę go pojechać obejrzeć i wypróbować.
Tylko łupinkę na bank bym dokupiła lepszą bo ta z zestawu 3w1 do mnie nie przemawia.
IMG_20180520_074634.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180520_074634.jpg
    IMG_20180520_074634.jpg
    69,9 KB · Wyświetleń: 1 991
reklama
Ja się zastanawiam nad Camarelo Sevilla.
Koleżanka z pracy chce odsprzedać...bardzo była z niego zadowolona.
Muszę go pojechać obejrzeć i wypróbować.
Tylko łupinkę na bank bym dokupiła lepszą bo ta z zestawu 3w1 do mnie nie przemawia.Zobacz załącznik 858550
Polecam ten wozek pod wzgledem prowadzenia mialam go przy 2 dzieci na roznych piaskowych lesnych drogach sprawuje sie super, niestety zamienilam go na sama spacerowke ze wzgledow gabarytowych i zalowalam przy kazdym spacerze. Ma rowniez minusy nie ma idealu np spacerowka ustawiona tylem do kierunku jazdy (gdy dziecko siedzi) przy nachyleniu sie dziecka do przodu (i torbie na raczce ) sie przechyla. podobna sytuacja jest gdy dziecko lezy w spacerowce na plasko i glowe ma pod raczka. Jednak co do prowadzenia jest nie zastapiony.
 
Link do: Baby Jogger | City Mini GT

My się zastanawiamy nad takim wózkiem. Gondola osobno do dokupienia, ale jak się ją wepnie jest wysoko, więc bardzo nie trzeba się schylac. Myślę, że sprzedawca trochę Nam mózg wypral, ale mówi że korzysta akurat z tego wózka i jest mega zadowolony :)
No one są super...
jak mi się nie podobają trzykołowce tak bym się nie obraziła gdyby ktoś zechciał dać w prezenci ;) ;)
 
Link do: Baby Jogger | City Mini GT

My się zastanawiamy nad takim wózkiem. Gondola osobno do dokupienia, ale jak się ją wepnie jest wysoko, więc bardzo nie trzeba się schylac. Myślę, że sprzedawca trochę Nam mózg wypral, ale mówi że korzysta akurat z tego wózka i jest mega zadowolony :)
A czy on już ma podnoszony podnóżek, czy nadal trzeba to załatwiać dodatkowymi wkładkami? Dla mnie spacerówka przodem do kierunku jazdy to jest minus, ale nie dyskwalifikujący, bo wiem, że wielkim plusem tego wózka jest niska waga i system składania spacerówki. Gdybym teraz miała kupować wózek, to bym się nad nim zastanawiała (jak również nad Valco Baby Snap). 3-kołowca mam, żyję ja, żyją dzieci. Trochę jest strachu przy bardzo wysokich krawężnikach (ja podjeżdzam na nie tyłem, bo już się nauczyłam, że lepiej tak, ale np. dziadkom tego nie przetłumaczysz i oni na siłę jadą przednim kołem i potem narzekają na wózek).
 
reklama
No lekki jest, bo <9kg, ale pewnie ani amortyzacja nie powala, ani ta gondola jakaś super ekstra komfortowa nie jest (składany materacyk?). Przy moim trybie życia chyba nie znalazłabym zastosowania, ale wyobrażam sobie, że jak ktoś ma mikro auto i np. codziennie wozi starsze dziecko z/do przedszkola, to mu upraszcza sprawę taki wózek, bo nie musi przepinać fotelika samochodowego czy wypinać i wkładać gondoli.
 
Do góry