reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki poznań

Jak dobry i niedrogi to może z komisu, w Swarzędzu jest jeden koło koscioła. Poza tym stare dobre Allegro i wspomniana wczesniej Tablica.pl
 
reklama
witajcie,

upatrzyłam sobie wózek Marco Polo firmy Coletto i mam dylemat bo nie potrafię nigdzie w Poznaniu znaleźć go do oglądania... może ktoś z was się z nim zetknął? może macie jakieś opinie?
wózek jest w miarę nowy (wcześniej był Mateo) i opinii w sieci też nie ma za wiele...
będę wdzięczna za każdą informację :-)
 
Hej Dziewczyny, jestem tutaj nowa, witam się :) Czy wiecie, gdzie najlepiej w Poznaniu kupić wózek? Jakiej firmy wózek polecacie? :) Dzięki za informację!
 
Ja także posiadam wózek Anex Baby wersja Sport i musze przyznać, ze jest to wózek wręcz idealny! Lekki, poręczny, a przy tym bardzo solidnie wykonany. Dużym atutem jest amortyzacja oraz obrotowe koła przednie 360 stopni. Oprócz tego ma komfortową i glęboką gondolę, której budka jest wyposażona w wentylację
 
Do góry