reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki poznań

W

wózki

Gość
Czy ktoś wie gdzie można dostać kupić dobry i nie za drogi wózek w Poznaniu lub okolicach??? (np gdzie mozna dostać wózki firmy EL-JOT??) Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy :)
 
reklama
JA KUPIŁAM WÓZEK W PANORAMIE TYLKO NIE PAMIĘTAM JAKIEJ FIRMY ZA 700 ZŁ. DUŻY SKLEP JEST W RONDZIE PRZY SELGROSIE. JEST JESZCZE PATI I MAKS NA POLNEJ NO I WEDŁUG MNIE NAJTAŃSZY PRZY TESCO NA OPIŃSKIEGO TO JEST BODAJŻE "DYZIO" CZY JAKOŚ TAK. pzdr.
 
Ja zamówiłam dziś w internecie wózek Matrix firmy El-jot. Koszt całkowity zakupu 650 zł. Zapłata gotówką u kuriera w momencie odbioru. Strona sklepu www.wozkidzieciece.pl - ceny są tam niższe niż w bobomarkecie. Jeśli chodzi o zaufanie, to mam nadzieję, że wózek okaże się zgodny z opisem producenta i nie będzie problemów z odesłaniem towaru. Zobaczymy za 7 dni. Pozdrawiam i miłych zakupów.
 
Dzięki bardzo! Też zaczęłam trochę jeździć i oglądać i jak na razie to DYZIO przebija cenowo inne sklepy. Co prwda nie znalazłam tam EL-JOTu ale maja za to Hepakos. Bede musiala sie jeszcze wybrac do Pasazu Rondo :) Pozdraiwam wszystkie mamay. Kurcze to już naprawdę niedługo ! ;D Chyba zaczynam się trochę bać....




 
W poznaniu wozki el-jot ma sklep smile. Mozna kupic przez internet tutaj: sklep-smile.pl i umowic sie w ich punkcie aby zobaczyc wozek przed zakupem. Ceny z tego co zauwazylam maja najnizsze, albo jedne z najnizszych i bardzo mily kontakt ze sprzedajacymi:) Wszystko mi pokazali na miejscu, wiec nawet nie myslalam o tym zeby szukac dalej. Tak w ogole to polecam szczegolnie wozeczek El-Jot Vesper. Sprawdza sie bardzo dobrze. Za taka cene trudno znalezc lepsze rozwiazanie... chyba ze inny model - Carmen, tez przyzwoity ale ja wole skretne kola;)

Pozdrawiam wszystkie mamy!:)
 
reklama
Do góry