reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki - przegląd dotychczas używanych przez Grudniowe Mamy

reklama
Klarolina gondola nie jest taka malutka :-) mogłaby być ciut wyższa jeśli o boczki chodzi, ale jeśli okaże się, że Michasia po bracie będzie uwielbiac jeździć na brzuchu to jest akurat na plus. Młody robił furorę na spacerach, z wózka wystawal mały łepek , co wzbudzało powszechną uwagę i uśmiechy przechodzących ludzi :-) No zobaczymy. Z trzema kółkami nie ma problemu, tylko teraz planuje zmieniać to przednie na terenowe, które tez jest pompowane jak tył. Ja jeżdżę wszędzie, nie tylko po prostych chodniczkach. Nie jest ciężki, jest zwrotny. Mieści się do niego mój i 2.5 latek i nie wygląda i nie narzeka żeby mu było niewygodnie , a malutki nie jest- ok. 15 kg i 100cm :-) Wygląd, to już rzecz gustu i upodobań mamusi. Każdy kupuje co jemu odpowiada. Zresztą my tu wszystkie mamy super fury dla naszych maluchów :-*
Mamy też w zapasie parasolkę, Inglesina Trip:-) tez super się sprawdziła , a pierworodny na dłuższe spacery czasem wsiadzie do 4 kółek. Zastanawiam się ewentualnie nad dostawką , na której starszy mógłby stanąć na dłuższych trasach . No zobaczymy
Ja tez mysle nad dostawką ale mi chyba dziadek zrobi tylko kółka kupie ;)

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wozek przyszedl i fotelik tez
Wlasnie go mama odbiera hihi ale sie ciesze :D

thgfflw1k3inkyc3.png
 
szukam opini o wozkach tutek model torere albo timer. Czy ktoraz z was go miala w reku? jak sie prowadzi? ewentualnie moze jakis starszy model ktos uzywal? psuja sie?

@ Lux jak Josi sie nad Tutkiem zastanawiala to pisalas ze ktos tam ciebie go ma i ze nie dla wysokich osob. Ja mam 164 a maz 175 to raczej nie powinno byc problemu? a jakies awarie byly?

super wszyscy juz maja wozek tylko ja zostalam z reka w nocniku:((( dzis albo jutro uzywke od kolezanki wezme ale chyba ostatecznie kupie swoj tylko juz na spokojnie po porodzie.

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
Ostatnia edycja:
My dalej wózka nie mamy a termin na 15grudnia.. Tyle do wyboru. Może coś polecicie? Do miasta, na Ipiętro, lekki, zwinny i nie drogi, z w miarę dobrą spacerówką i dużą gondola..
 
szukam opini o wozkach tutek model torere albo timer. Czy ktoraz z was go miala w reku? jak sie prowadzi? ewentualnie moze jakis starszy model ktos uzywal? psuja sie?

@ Lux jak Josi sie nad Tutkiem zastanawiala to pisalas ze ktos tam ciebie go ma i ze nie dla wysokich osob. Ja mam 164 a maz 175 to raczej nie powinno byc problemu? a jakies awarie byly?

super wszyscy juz maja wozek tylko ja zostalam z reka w nocniku:((( dzis albo jutro uzywke od kolezanki wezme ale chyba ostatecznie kupie swoj tylko juz na spokojnie po porodzie.

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
odp Ci na priv, zobacz sobie jeszcze na yt film o nim jak chcesz :)
 
reklama
Do góry