reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki - przegląd dotychczas używanych przez Grudniowe Mamy

4rider urban
Co dla mnie waxne czesto w wozkach gondola sie sprawdza ale spacerowja juz niewypal
A tutaj I gondola I spacerowka obie navrownym wydokim poziomie. W spacerowce jezdzil nawet 4latek jak bylam w ciaxy drugiej Bo wygidnie bylo zakupy zrobic zapakowac Itp. Chociaz moze jedynu minus to kosz niewuelki pod wozkoem ale dawalam rade.
Miakam tez podreczna lekka spacerowke mackarek xt. A I tak z mutsiaka korzystalsm
maclaren tez sie podoba, tez prowadzilam, mutsy jaka ma wage? a teraz z peg perego jako model chcesz?
 
reklama
Maclaren xt
Mutsy sprzedalam a nie bede kupiwac calego zestaw) Bo to ost dziwcko a spokojnie wozek niezniszczalny I jak ktos na pierwsze to obskoczy I nadtepne dlatego warto zainwestoeac ale w nowke Bo co innego samemu uzytkowac
Wagi nie pamietam ale stelaz jest aluminiowy
Peg perego nie pamietam modelu ale kolor jean
 
Maclaren xt
Mutsy sprzedalam a nie bede kupiwac calego zestaw) Bo to ost dziwcko a spokojnie wozek niezniszczalny I jak ktos na pierwsze to obskoczy I nadtepne dlatego warto zainwestoeac ale w nowke Bo co innego samemu uzytkowac
Wagi nie pamietam ale stelaz jest aluminiowy
Peg perego nie pamietam modelu ale kolor jean
tez slyszalam, ze te starsze wersje mutsy potrafia dzieci wywozic
 
Dzięki!
Lux bardzo ładny ten wózek. Wszystkie koła pompowane? Muszę mieć pompowane 4, u nas pod domem - na spacery - drogi są bardzo polne :) Spacerówka ładnie wygląda, ciekawe, ile waży. My jeszcze nie wiemy, czy będziemy wymieniać oba samochody więc szukam czegoś, co wejdzie mi do bagażnika mojego. Im mniejszy złożony tym lepiej.

kindzia ten mutsy ma 3 koła? tak mi się coś kojarzy...ale może źle :)

Nonkatoja też ładny ja niestety nic nie wiem o tym wózku.

Widzę właśnie dużo sprzedawanych wózków używanych 3w1, gdzie spacerówka nigdy nie była używana. To znaczy, że faktycznie niektóre modele się nie sprawdzają. Może są za ciężkie, może niewygodne dla dziecka, za małe/za duże ... sama nie wiem...
 
Dzięki!
Lux bardzo ładny ten wózek. Wszystkie koła pompowane? Muszę mieć pompowane 4, u nas pod domem - na spacery - drogi są bardzo polne :) Spacerówka ładnie wygląda, ciekawe, ile waży. My jeszcze nie wiemy, czy będziemy wymieniać oba samochody więc szukam czegoś, co wejdzie mi do bagażnika mojego. Im mniejszy złożony tym lepiej.

kindzia ten mutsy ma 3 koła? tak mi się coś kojarzy...ale może źle :)

Nonkatoja też ładny ja niestety nic nie wiem o tym wózku.

Widzę właśnie dużo sprzedawanych wózków używanych 3w1, gdzie spacerówka nigdy nie była używana. To znaczy, że faktycznie niektóre modele się nie sprawdzają. Może są za ciężkie, może niewygodne dla dziecka, za małe/za duże ... sama nie wiem...
czesto ludzie wystawiaja wozki gdzie nie uzywali spacerowki bo byla im za za ciezka lub po prostu od razu szli na inny wozek, moze lzejszy potrzebowali...ten torino ma wszystkie pompowane, sklada sie szybko, gondola sie sklada do transportu
 
reklama
Ja po starszym mam Espiro vector proz dokupionymi adapterami do fotelika Maxi Cosi pebble i przy nim zostanę, bo jak na wózek z średniego przedziału cenowego jestem zadowolona.
Plusy:
- pompowane 4 koła
- przednie koła skrętne z możliwością blokowania, łatwość manewrowania, w zasadzie da się go prowadzić jedną ręką
- w miarę lekki
- dobry na chlapę, ciapę i wyboje
- możliwość łatwego zdjęcia kół po złożeniu, dzięki czemu zajmuje jeszcze mniej miejsca w bagażniku
- możliwość obrócenia spacerówki przodem i tyłem do kierunku jazdy

minusy
- największy to chyba, że spacerówkę obraca się niestety nie przez przełożenie samej rączki, tylko przez zdjęcie i ręczne obrócenie, przez co może to sprawiać problem przy dziecku, które jeszcze nie chodzi
 
Do góry