reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki - przegląd dotychczas używanych przez Grudniowe Mamy

To muszę Wam powiedzieć, że się trochę dziwię... moja koleżanka nie ma samochodu, rodzi w marcu... raczej sie wózkiem będą poruszać :) wiec fotelik to od wielkiego dzwonu będzie w użytku :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
To może w takich przypadkach lepiej pożyczyć od kogoś fotelik, bo faktycznie bez sensu kupować. A jak przemiesci się ze szpitala do domu ?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
To dziewczyna ktora lezy obok mnie w pokoju... mowi ze ona nie kupuje fotelika bo po co [emoji55] [emoji29] ze wyniesie mala w jakims koszu ktory wyscieli kocem... [emoji55]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
szok...zyjemy w takich czasach, ze trzeba pomyslec nad bezp dziecka...fotelik to podstawa, ale jak czasami ogladam na yt filmy z Ukrainy lub Rosji jak odbieraja maluszki ze szpitala i one sa pozwijane w sto kocow i becikow i tak jada w aucie na rekach...no ale Rosja to stan umyslu :D
 
To może w takich przypadkach lepiej pożyczyć od kogoś fotelik, bo faktycznie bez sensu kupować. A jak przemiesci się ze szpitala do domu ?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Zaproponowałam, ze jej swój pożyczę- zreszta pewnie mój mąż po nią pojedzie do szpitala bo nasi sie przyjaźnią i mieszkamy po sąsiedzku-ale wiecie, to w sumie zbieg okoliczności, ze obie jesteśmy w ciąży... myśle o innych kobietach, które nie maja takiej możliwości i w sumie na wyjście ze szpitala będą musiały kombinować fotelik...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jak mogę ci polecić to kupiłam sobie Anexa Sporta. Jest moim zdaniem ładny i tym się głównie kierowałam.
Pan w sklepie przymierzył mi go do bagażnika no i kupiłam. Powiem ci ,że nie żałuję ma fajną amortyzację, dużą gondolkę i widać solidne wykonanie
 
Hmmm... ja co prawda mieszkam prawie, że na przeciwko szpitala, więc równie dobrze mogłabym w wózku do domu Młodego dostarczyć, ale fotelik i tak mam.

@Olgi89 szalone pomysły ma ta Twoja koleżanka.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To muszę Wam powiedzieć, że się trochę dziwię... moja koleżanka nie ma samochodu, rodzi w marcu... raczej sie wózkiem będą poruszać :) wiec fotelik to od wielkiego dzwonu będzie w użytku :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
U nas w spzitalu byla taka babka, lezala ze mna, i oni z chlopakiem nie mieli auta, ale mieli fotelik i koniec koncow zabrali to dziecko w foteliku a auto pozyczyli ;)

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak zauważyłam my mamy niezbyt ulubiony przez was wózek :-p Quinny buzz, ale ważne ze my go lubimy :-p
20161019_210654.jpg :-)
 

Załączniki

  • 20161019_210654.jpg
    20161019_210654.jpg
    136 KB · Wyświetleń: 318
reklama
Do góry