reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki - przegląd dotychczas używanych przez Grudniowe Mamy

reklama
wstaw foto. wydaje mi sie ze ja mam taki sam. tez po kolezance:)

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
Wstawiam z neta, bo moj lezy zlozony, ale ma super kola i wydaje sie byc ptaktyczny, poreczny i latwy w obsludze, jest dosc duzy. Ja mam akurat kolor szary, a fotelik maxi cosi carbofix bez bazy :)
1476954157065.jpg
 

Załączniki

  • 1476954157065.jpg
    1476954157065.jpg
    28 KB · Wyświetleń: 1 164
Klarolina gondola nie jest taka malutka :-) mogłaby być ciut wyższa jeśli o boczki chodzi, ale jeśli okaże się, że Michasia po bracie będzie uwielbiac jeździć na brzuchu to jest akurat na plus. Młody robił furorę na spacerach, z wózka wystawal mały łepek , co wzbudzało powszechną uwagę i uśmiechy przechodzących ludzi :-) No zobaczymy. Z trzema kółkami nie ma problemu, tylko teraz planuje zmieniać to przednie na terenowe, które tez jest pompowane jak tył. Ja jeżdżę wszędzie, nie tylko po prostych chodniczkach. Nie jest ciężki, jest zwrotny. Mieści się do niego mój i 2.5 latek i nie wygląda i nie narzeka żeby mu było niewygodnie , a malutki nie jest- ok. 15 kg i 100cm :-) Wygląd, to już rzecz gustu i upodobań mamusi. Każdy kupuje co jemu odpowiada. Zresztą my tu wszystkie mamy super fury dla naszych maluchów :-*
Mamy też w zapasie parasolkę, Inglesina Trip:-) tez super się sprawdziła , a pierworodny na dłuższe spacery czasem wsiadzie do 4 kółek. Zastanawiam się ewentualnie nad dostawką , na której starszy mógłby stanąć na dłuższych trasach . No zobaczymy
 
Wstawiam z neta, bo moj lezy zlozony, ale ma super kola i wydaje sie byc ptaktyczny, poreczny i latwy w obsludze, jest dosc duzy. Ja mam akurat kolor szary, a fotelik maxi cosi carbofix bez bazy :)
Zobacz załącznik 779203
ja mam jednak inny model: mutsy 4rider. glownie chyba rozni sie kolami. tez ci wstawiam z netu bo jeszcze mi kolezanka mi jeszcze stelaza nie dowiozla. moj jest czarny a spod gondoli ma srebrno-szary (takiej opcji nie ma.internecie)
1477014536-1d1mld.jpeg


Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
Jak zauważyłam my mamy niezbyt ulubiony przez was wózek :-p Quinny buzz, ale ważne ze my go lubimy :-p
Zobacz załącznik 779179 :-)
Ja jestem fanką Quinny [emoji4] miałam Moodda i mam Zapp XTRA. Kocham wózki na 3 kółkach. Design jest absolutnie niesamowity ale mają niestety pewne niedoróbki - małe budki (nie mówię o Buzz Xtra tym nowym albo Zapp), płytkie siedziska. Tylko prawda jest taka, że taki wózek po 1-1,5 roku idzie zazwyczaj w odstawkę na rzecz lekkiej spacerówki. Ja wybrałam teraz Tako ze względu na warunki drogowe i konieczność dobrej amortyzacji. Ale moje serce bije zawsze szybciej do Quinny [emoji4]

 
ja mam jednak inny model: mutsy 4rider. glownie chyba rozni sie kolami. tez ci wstawiam z netu bo jeszcze mi kolezanka mi jeszcze stelaza nie dowiozla. moj jest czarny a spod gondoli ma srebrno-szary (takiej opcji nie ma.internecie)
1477014536-1d1mld.jpeg


Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
Hahaha sorki, mam ten co Ty! Niedopatrzenie [emoji23][emoji23][emoji23] co o nim sadzisz? Mysle, ze sie sprawdzi :)
 
Hahaha sorki, mam ten co Ty! Niedopatrzenie [emoji23][emoji23][emoji23] co o nim sadzisz? Mysle, ze sie sprawdzi :)
uwierzysz ze nie wyprobowalam?!:)) Kolezanka mi jeszcze stelaza nie przywiozla wiec nie mialam jak. Polegam na jej opini ze jest super i nie do zdarcia (to doswiadczona mama ktora na dziecku nie oszczedza i kupuje zawsze dobre rzeczy sprawdzajac wszystko 5 razy). Postanowilam skorzstac z okazji ze moge miec go calkowiecie za free. Jesli mi cos nie bedzie odpowiadalo to kupie jakis juz po urodzeniu ale raczej... juz spacerowke bo co moze byc nie tak z gondola?:))) zwlaszcza ze poki co jeszcze mieszkam w miescie wiec ciezkich tras nie bedzie.

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
uwierzysz ze nie wyprobowalam?!:)) Kolezanka mi jeszcze stelaza nie przywiozla wiec nie mialam jak. Polegam na jej opini ze jest super i nie do zdarcia (to doswiadczona mama ktora na dziecku nie oszczedza i kupuje zawsze dobre rzeczy sprawdzajac wszystko 5 razy). Postanowilam skorzstac z okazji ze moge miec go calkowiecie za free. Jesli mi cos nie bedzie odpowiadalo to kupie jakis juz po urodzeniu ale raczej... juz spacerowke bo co moze byc nie tak z gondola?:))) zwlaszcza ze poki co jeszcze mieszkam w miescie wiec ciezkich tras nie bedzie.

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
Noo jak dla mnie te duze kola sobie ze wszystkim poradza, takze nie ma co sie martwic :)
 
Ja jestem fanką Quinny [emoji4] miałam Moodda i mam Zapp XTRA. Kocham wózki na 3 kółkach. Design jest absolutnie niesamowity ale mają niestety pewne niedoróbki - małe budki (nie mówię o Buzz Xtra tym nowym albo Zapp), płytkie siedziska. Tylko prawda jest taka, że taki wózek po 1-1,5 roku idzie zazwyczaj w odstawkę na rzecz lekkiej spacerówki. Ja wybrałam teraz Tako ze względu na warunki drogowe i konieczność dobrej amortyzacji. Ale moje serce bije zawsze szybciej do Quinny [emoji4]

Właśnie kiedyś widziałam jak pokazywalaś swojego zappa - cudo :-) W identycznym zakochana byłam , ale zdecydowałam się na inglesinę jako podwiezidupke mniejszych gabarytów i nie żałuję, jeden kubełkowy wystarczy, ale do tego Twojego kensona nadal wzdycham:) No nic inglesina niezniszczalna się trzyma i rozsądek zwycięża wiec będę wzdychać dalej ;-)
 
reklama
szok...zyjemy w takich czasach, ze trzeba pomyslec nad bezp dziecka...fotelik to podstawa, ale jak czasami ogladam na yt filmy z Ukrainy lub Rosji jak odbieraja maluszki ze szpitala i one sa pozwijane w sto kocow i becikow i tak jada w aucie na rekach...no ale Rosja to stan umyslu :D
Ta laska to w ogole jakies pato bylo! karmila swoja corcie i chodzila palic fajki.. no dramat! dobrze ze mnie przeniesli do innej sali bo nie moglam na piz....e patrzec :/

My nadal wozka nie mamy hahaha , dzis juz mysle zamowimy ;)
 
Do góry