reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki - przegląd dotychczas używanych przez Grudniowe Mamy

Agucha

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Maj 2005
Postów
822
Miasto
Kraków
Hej dziewczyny. Zakładam osobny wątek, bo wózek to chyba największy wydatek w wyprawce. Od kilku dni przeglądam internet, zbieram się do sklepów i trafia mnie już :D

Pomyślałam, że jest tutaj wieeeeele mam, które jeszcze nie tak dawno dokonywały wyboru wózka dla maluszka. Może macie ochotę napisać, jaki wózek użytkowałyście, jakie macie wrażenia, czy możecie go polecić, czy kupiłybyście jeszcze raz? Jakie foteliki pasują do Waszego wózka?

Jeśli macie zdjęcia, wstawiajcie proszę. A jeśli macie fotę złożonej ramy, to byłoby bosko.

Może łatwiej będzie wybrać spośród kilku wózków polecanych niż z całego wachlarza.
 
reklama
ja chce kupic bebetto torino wersja s-line, fotelik do niego chce maxi-cosi, musze dokupic adaptery tylko, dam foto, ale nie moge znalezc fotki stelaza jak jest zlozny, bylismy go ogladac i sklada sie do malych rozmiarow, dla mnie super, mysle jeszcze nad adamex barletta
 

Załączniki

  • torino%202w1.jpg
    torino%202w1.jpg
    98,4 KB · Wyświetleń: 412
Agucha mialam mutsy (wozek bardzo polecam) plus fotelik maxi cosi pasuje. Spacerowke maclaren. Teraz bede miec peg perego.
Jak Ci sie ktorys spodoba to pytaj. Mutsy to naprawde dobry wozek.
 
A jak jest z amortyzacja w mutsy ? Bo zakochana jestem w ich wózkach, ale czytałam, że przez piankowe koła bardziej w nich trzęsie ? U nas w grę jeszcze wchodzą baby design np husky, ponoć bardzo dobre na warunki zimowe
 
Agucha mialam mutsy (wozek bardzo polecam) plus fotelik maxi cosi pasuje. Spacerowke maclaren. Teraz bede miec peg perego.
Jak Ci sie ktorys spodoba to pytaj. Mutsy to naprawde dobry wozek.
jaki model mutsy mialas? bratowa ma wersje evo i mi sie zle nim jezdzi, ale wersja 4rider fajna, jezdzilam u kolezanki
 
A jak jest z amortyzacja w mutsy ? Bo zakochana jestem w ich wózkach, ale czytałam, że przez piankowe koła bardziej w nich trzęsie ? U nas w grę jeszcze wchodzą baby design np husky, ponoć bardzo dobre na warunki zimowe
bratowa ma wersje mutsy evo i ma piankowe kola, dla mnie wozek porazka, ale to moje zdanie, bo trzesie nim rowno
 
Mi się podoba roan bass soft, ale nie widziałam na żywo. Może któraś z dziewczyn miała lub zna ten wózek?
1468751556393.jpg


Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1468751556393.jpg
    1468751556393.jpg
    6,7 KB · Wyświetleń: 2 992
jaki model mutsy mialas? bratowa ma wersje evo i mi sie zle nim jezdzi, ale wersja 4rider fajna, jezdzilam u kolezanki

4rider urban
Co dla mnie waxne czesto w wozkach gondola sie sprawdza ale spacerowja juz niewypal
A tutaj I gondola I spacerowka obie navrownym wydokim poziomie. W spacerowce jezdzil nawet 4latek jak bylam w ciaxy drugiej Bo wygidnie bylo zakupy zrobic zapakowac Itp. Chociaz moze jedynu minus to kosz niewuelki pod wozkoem ale dawalam rade.
Miakam tez podreczna lekka spacerowke mackarek xt. A I tak z mutsiaka korzystalsm
 
reklama
Do góry