reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wózki rok po roku

Miasto
warszawa
Rozwiązania
0
Witam Szanowne Mamy!
Proszę was o pomoc w wyborze wózka dla dzieci rok po roku (17mc różnicy).
Myślę, zastanawiam się i zaczepiam mamy na ulicy z wózkami bliźniaczymi i nie wiem czy lepsze wózek jedno koło drugiego czy jedno za drugim???!!
Proszę pomóżcie!!
Asia

reklama

maja16

Fanka BB :)
Miasto
Wyspy
Rozwiązania
0
witaj|! przegladalam ,macalam:) testowalam roozne wozki i stanelo ze jak nam sie dzidzia urodzi to kupujemy baby jogger select
1 )jezdzi sie nim bajecznie leciutko
2) mozliwosc ustawienia siedziska na rozne sposoby a co najwazniejsze oboje maluszkow mozna miec twarzami do siebie
3)sklada sie szybciutko
4)wszedzie sie nim wjedzie bo jest wlasnie siedzisko za siedziskem ,u nas obok by odpadalo bo do autobusu ciezko by bylo wejsc
5)jak starsze zrezygnuje z jazdy wozeczkiem to mamy swietny pojedynczy wozek:)

Verita

Miasto
Leicester
Rozwiązania
0
Witam Szanowne Mamy!
Myślę, zastanawiam się i zaczepiam mamy na ulicy z wózkami bliźniaczymi i nie wiem czy lepsze wózek jedno koło drugiego czy jedno za drugim???!!
Proszę pomóżcie!!
Asia
Ja przerabiam juz 3 wozek, pierwszy I candy , jeden za drugim, potem phil & tedd jeden od drugim i tez do niczego , teraz kupilam cosato obok siebie parasolka i jestem najbardziej zadwolona. dzieci mam z 16 miesieczna roznica

bobiczka

Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Dziewczyny witam , ja również rozważam zakup phil and teds vibe ale widzę, że niekoniecznie polecacie hmmmm co tu zrobic w skklepie właśnie go nie ma więc tyle co widziałam na necie. róznica będzie 17mc między dziecmi

martuśka1111

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Dla rodziców wygodniejsze są wózki "jedno za drugim", natomiast dzieci zazwyczaj wolą "jedno koło drugiego";p Proponowałaby jednak wybrać się do sklepu i zobaczyć który wózek będzie dla Ciebie wygodniejszy w prowadzeniu.

BajkoweUbranka_pl

Rozwiązania
0
Co do wózka to pełna racja,najlepiej będzie moim zdaniem udać się do sklepu i zobaczyć który najbardziej Ci się spodoba oraz który będzie najlepszy,ewentualnie zamówić możesz już w sklepie internetowym gdzie ceny będą niższe.

Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Na pewno jeden wózek podwójny jest lepszy od dwóch pojedynczych, bo z dwoma nie wyjdziesz sama na spacer...

DariaKwia

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Hmmm... jeden za drugim jest bez wątpienia węższy, ale czy od razu wygodniejszy? Żeby dostać się do dziecka w drugim, trzeba się pewnie troszkę przeciskać koło tego pierwszego ;) Jeden obok drugiego z kolei jest szerszy, ale wygodniejszy. To chyba kwestia indywidualna, co będzie Wam łatwiej obsługiwać :)

reklama

mruczekkl

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Witam Szanowne Mamy!
Proszę pomóżcie!!
Asia
u mnie się zdecydowanie lepiej sprawdził wózek jeden za drugim, miałam Zoom ABC Design. Wszedzie się mieściłam i fajnie się składał do małych rozmiarów. Do tego jest lekki. Ja zdecydowanie polecam jeden za drugim

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
an.eta Wózki Wrześniówki 2020 85
Straciatella Wózki, foteliki - radzimy, wybieramy, kupujemy Sierpniowe mamy 2020 54
Agunia1401 Wózki Marcóweczki 2020 2
Ennis92 Wózki Lipcowe mamy 2019 298
Ewela2805 Wózki Październikowe mamy 2018 7
HappyElephant Wózki i foteliki samochodowe Grudniowe mamy 2018 3
zielonooka90 Wózki-modele/opinie Październikowe mamy 2018 52
A Jaki wózek? Coneco Primavera czy Coletto Florino? Potrzebuję porady 2
oliwiapatrycja Wózki /foteliki samochodowe Sierpniowe mamy 2018 50
Margana Wózki/foteliki samochodowe Lipcowe mamy 2018 194
A Wózki Silver Cross - opinie Plotki wózkowo - koleżeńskie 3
Przyszlamama89 Dziewczyny jakie polecacie wózki Potrzebuję porady 149
caltha Wózki, foteliki Majowe mamy 2018 78
Paulina_Austria Wyprawka - wózki i foteliki Kwietniowe mamy 2018 50
braneta Wózki i foteliki samochodowe Marcowe mamy 2018 41
S Wózki retro Potrzebuję porady 3
michasia30 Wózki dla dwójki w rożnym wieku. Styczniowe mamy 2018 26
pieszczoszka1988 Wózki Dzieci urodzone w grudniu 2017 184
A Wózki dziecięce Potrzebuję porady 13
A Wózki - przegląd dotychczas używanych przez Grudniowe Mamy Dzieci urodzone w grudniu 2016 509
Czoperka Wózki styczniowych maluchów Dzieci urodzone w styczniu 2017 298
Miciur-ka Wózki , wyprawka i inne Dzieci urodzone w lutym 2017 1081
zakocona Wózki, wózeczki Dzieci urodzone w październiku 2015 481
michalina_ch Wózki Dzieci urodzone w lipcu 2015 510
Sosnowiczanka Wózki dla czerwcowych maluszków Dzieci urodzone w czerwcu 2015 308
Passoa1705 Wózki Dzieci urodzone w maju 2015 304
Magda_z_uk Wózki i foteliki, czyli trudne wybory ;) Dzieci urodzone w grudniu 2014 57
Ritta Wózki, foteliki itp. Dzieci urodzone we wrześniu 2014 374
ewika87 Wózki, foteliki samochodowe - nasze przemyślenia, marzenia, pomysły, plany ;) Dzieci urodzone w czerwcu 2014 561
Straciatella Cztery koła dla naszych pociech - WÓZKI, foteliki etc. Dzieci urodzone w maju 2014 366
Marzenixx Wózki, foteliki - czyli pierwsza bryka dla naszego smyka ;) Dzieci urodzone w styczniu 2013 175
emilka87 wózki Jedo Fyn, Tutek Grander, Roan 4runner Plotki wózkowo - koleżeńskie 6
Myrsini Wózki iCandy, Stokke, Easy Walker posiada któraś? Plotki wózkowo - koleżeńskie 6
blond_20 Wózki Dzieci urodzone w czerwcu 2012 521
MaMicurina WÓZKI-jakie kupujemy , polecamy Dzieci urodzone w marcu 2012 527
karolaola Wózki, wózeczki... Dzieci urodzone w sierpniu 2011 1126
Corin Wózki, wózeczki Dzieci urodzone w lipcu 2011 351
zanbab Wszystko dla naszych dzieci - PORADY i NASZE ZAKUPY(wózki, łóżeczka, mebelki itp) Dzieci urodzone w lutym 2011 3103
SebastianB Czym wozi rodzinę kochany Tata? [ Samochody, wózki, rowerki] Forum dla Taty 109
B Nasze podwójne wózki Mamusie bliźniat, trojaczków i... 960
kamilka87 Nasze zakupy- wózki, zabawki, ubranka itp,. Kielce i okolice 142
betiinka Wózki Archiwum mam lipcowych 865
K wózki-zmiany wózkowe co mam i co planujemy kupić Dzieci urodzone w maju 2009 720
M Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba Dzieci urodzone w marcu 2009 11302
A Wózki ,łózeczka dla naszych pociech Dzieci urodzone w październiku 2008 1105
♥Pati♥ Jakie wózki polecacie i gdzie je kupić w Pile Piła 34
M Wózki-spacerówki Niemowlaki 102
mata-kow Wózki, ciuszki i inne rzeczy dla naszych dzieciaczków - NOWY -(STARY ) WĄTEK ;) Dzieci urodzone w czerwcu 2008 4520
agusiaa Wózki Dzieci urodzone w maju 2008 1830
L4dY-bIrd Ciuszki , cudeńka , wózki , pierdołki dla skarbów i mam - allegro rządzi Dzieci urodzone w maju 2008 2183