reklama

Wózki-spacerówki

Temat na forum 'Niemowlaki' rozpoczęty przez magdalenaP, 24 Luty 2008.

?

Kiedy Twoje dziecko zaczęło jeździć w parasolce?

1. <4 miesiące

głosów: 4
    10,3%
  2. 4-6 miesięcy

głosów: 5
    12,8%
  3. 6-9 miesięcy

głosów: 9
    23,1%
  4. 9-12 miesięcy

głosów: 5
    12,8%
  5. 12-18 miesięcy

głosów: 12
    30,8%
  6. 18-24 miesiące

głosów: 4
    10,3%
  7. >24 miesiące

głosów: 0
    0,0%
  1. magdalenaP

magdalenaP Zaciekawiona BB

Witam!
    Za miesiąc zostanę mamą, przez te 4tyg. chciałabym się dowiedzieć od was jaki wózek wam się podoba i jest odpowiedni dla waszego maleństwa.
    Czym się kierować przy kupnie i na co zwrócić szczególną uwagę.
    Z góry dziękuję za odpowiedzi:-)
    Pozdrawiam
    Magda

2. aneta23

aneta23 Kwiecień'07, Listopad'08

3. reklama
  4. elfica

elfica elfica

Hello
    Ja kupiłam na allegro wózek Roan Marita za 1055zł jestem jak dotąd bardzo zadowolona :) na allegro możesz w wyszukiwarce wpisać roan marita i zobaczysz sobie jak wygląda jest dużo kolorów, jest bardzo fajny choć dość ciężki ale raczej wszystkie wózki są takiej wagi :) pozdrawiam

5. miecia

miecia Fanka BB :)

Ja mam Xlandera XA i jestem raczej zadowolona:
    plusy:
    -prowadzi sie super, mozna pchać i skręcać jedną ręką
    -terenowy, pokonasz kazde bloto/tory/klaluze/wertepy
    -latwy do montazu i rozkladania

minusy:
    (i nie daj sobie wmowic sprzedawcy, ze jest inaczej)
    -waga (do bloku bez windy nie polecam)
    -mala gondola (moja mala musiala juz w wieku 4mcy przesiasc sie do spacerowki)
    -brak przekladanej rączki (dziecko jest spokojniejsze jak sie obudzi i widzi mame)
    -wkurzajace detale, ciążko chodzące suwaki na przykład. ale jeżeli ktoś jest cierpliwy to nie jest źle. najgorzej jak dziecko wlacza syrene a ty sie mocujesz z suwakiem :wściekła/y:

Gdybym kupowała go w zestawie to chyba wybrałabym fotelik samochodowy chicco, ktory pasuje do adapterów, które są w zestawie. Ten od Xlandera jest okropnie ciężki. Moje dziecko waży teraz 8kg, a ja ledwo mogę ją unieść w foteliku, a nie jestem raczej chuchro...

6. magdalenaP

magdalenaP Zaciekawiona BB

Dzięki serdeczne za wskazówki,
    zabieram się za przeglądanie i mam nadzieję, że uda mi się wybrać coś odpowiedniego.
    Mam jeszcze jedno pytanie:
    czy naprawdę lepiej kupić ciemniejszy wózek, koleżanki twierdzą , że o jasnym kolorze wózek jest ciężki do utrzymania go w czystości?!!!!!

Magda

7. aneta23

aneta23 Kwiecień'07, Listopad'08

MAGDALENA - mnie osobiscie np nie podobaja sie ciemne wozki - jestem zdania ze do dziecka bardziej pasuja jasne kolory. Wozek mamy blekitny i nie narzekam......nie jest dla mnie problemem przeczyszczenie mokra sciereczka jakies ewentualnej plamki ;-)
    Moj Kuba ma 10 m-cy a w brudnym wozku jeszcze nie jezdzil.....czyscic wiele razy te go nie musialam ;-)

8. miecia

miecia Fanka BB :)

Moim zdaniem wózek nie brudzi się tak bardzo o ile nie jeździ się po jakiś totalnych wertepach i błocku. Mam pomarańczowy i właściwie na materiale nie widać śladów użytkowania...

9. Kyniol_73

Kyniol_73 Zaangażowana w BB

Jeżeli zależy ci na najlepszym współczynniku jakości do ceny to polecam polski wózek Oxford który testujemy od 4 miesiecy. strona producenta Witamy w świecie wózków dziecięcych - Mikado. Mozesz zamówic w dowolnym zestawieniu kolorów. Cena ponizej 1000 zł, wózek od strony funkcjonalnej czy ciężaru nie odbiega od droższych zagranicznych marek. Jeszcze z zalet ma 2 niezalezne torby + duzo miejsca na zakupy na dole

10. reklama
  11. masebi

masebi Fanka BB :)

X-lander XA, 4 koła.
    gondolka się sparwdziła super, teraz już testujemy spacerówke.

Kolor granatowo/czarny - jestem za ciemnymi kolorami.
    Prowadzi sie suuper, jedna ręką i wiem co mówie, bo jestem mała i jest dla mnie wygodny.

Wada - szeroki, problemy z drzwiami bram, no itrzeba zdejmowac kola do auta.
    oraz cena. ( tu przydają się rodzice i teściowie :-)

12. bacówka

bacówka Fanka BB :)

U mnie sprawdza sie MUTSY 4 rider.jest zwrotny,stelaż aluminiowy.gondola średniej wielkości tyle że dość cięzka jak dla mnie.poza tym stelaz miesci sie do bagaznika i nie trzeba zdejmowac kół.cena niestety około 2 tyś,ale warto.

Poleć forum