reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki-spacerówki

Kiedy Twoje dziecko zaczęło jeździć w parasolce?

  • <4 miesiące

    Głosów: 4 10,3%
  • 4-6 miesięcy

    Głosów: 5 12,8%
  • 6-9 miesięcy

    Głosów: 9 23,1%
  • 9-12 miesięcy

    Głosów: 5 12,8%
  • 12-18 miesięcy

    Głosów: 12 30,8%
  • 18-24 miesiące

    Głosów: 4 10,3%
  • >24 miesiące

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    39
Dołączył(a)
18 Styczeń 2008
Postów
12
Witam!
Za miesiąc zostanę mamą, przez te 4tyg. chciałabym się dowiedzieć od was jaki wózek wam się podoba i jest odpowiedni dla waszego maleństwa.
Czym się kierować przy kupnie i na co zwrócić szczególną uwagę.
Z góry dziękuję za odpowiedzi:-)
Pozdrawiam
Magda
 
reklama
Hello
Ja kupiłam na allegro wózek Roan Marita za 1055zł jestem jak dotąd bardzo zadowolona :) na allegro możesz w wyszukiwarce wpisać roan marita i zobaczysz sobie jak wygląda jest dużo kolorów, jest bardzo fajny choć dość ciężki ale raczej wszystkie wózki są takiej wagi :) pozdrawiam
 
Ja mam Xlandera XA i jestem raczej zadowolona:
plusy:
-prowadzi sie super, mozna pchać i skręcać jedną ręką
-terenowy, pokonasz kazde bloto/tory/klaluze/wertepy
-latwy do montazu i rozkladania

minusy:
(i nie daj sobie wmowic sprzedawcy, ze jest inaczej)
-waga (do bloku bez windy nie polecam)
-mala gondola (moja mala musiala juz w wieku 4mcy przesiasc sie do spacerowki)
-brak przekladanej rączki (dziecko jest spokojniejsze jak sie obudzi i widzi mame)
-wkurzajace detale, ciążko chodzące suwaki na przykład. ale jeżeli ktoś jest cierpliwy to nie jest źle. najgorzej jak dziecko wlacza syrene a ty sie mocujesz z suwakiem :wściekła/y:

Gdybym kupowała go w zestawie to chyba wybrałabym fotelik samochodowy chicco, ktory pasuje do adapterów, które są w zestawie. Ten od Xlandera jest okropnie ciężki. Moje dziecko waży teraz 8kg, a ja ledwo mogę ją unieść w foteliku, a nie jestem raczej chuchro...
 
Dzięki serdeczne za wskazówki,
zabieram się za przeglądanie i mam nadzieję, że uda mi się wybrać coś odpowiedniego.
Mam jeszcze jedno pytanie:
czy naprawdę lepiej kupić ciemniejszy wózek, koleżanki twierdzą , że o jasnym kolorze wózek jest ciężki do utrzymania go w czystości?!!!!!

Magda
 
MAGDALENA - mnie osobiscie np nie podobaja sie ciemne wozki - jestem zdania ze do dziecka bardziej pasuja jasne kolory. Wozek mamy blekitny i nie narzekam......nie jest dla mnie problemem przeczyszczenie mokra sciereczka jakies ewentualnej plamki ;-)
Moj Kuba ma 10 m-cy a w brudnym wozku jeszcze nie jezdzil.....czyscic wiele razy te go nie musialam ;-)
 
Moim zdaniem wózek nie brudzi się tak bardzo o ile nie jeździ się po jakiś totalnych wertepach i błocku. Mam pomarańczowy i właściwie na materiale nie widać śladów użytkowania...
 
Jeżeli zależy ci na najlepszym współczynniku jakości do ceny to polecam polski wózek Oxford który testujemy od 4 miesiecy. strona producenta Witamy w świecie wózków dziecięcych - Mikado. Mozesz zamówic w dowolnym zestawieniu kolorów. Cena ponizej 1000 zł, wózek od strony funkcjonalnej czy ciężaru nie odbiega od droższych zagranicznych marek. Jeszcze z zalet ma 2 niezalezne torby + duzo miejsca na zakupy na dole
 
X-lander XA, 4 koła.
gondolka się sparwdziła super, teraz już testujemy spacerówke.

Kolor granatowo/czarny - jestem za ciemnymi kolorami.
Prowadzi sie suuper, jedna ręką i wiem co mówie, bo jestem mała i jest dla mnie wygodny.

Wada - szeroki, problemy z drzwiami bram, no itrzeba zdejmowac kola do auta.
oraz cena. ( tu przydają się rodzice i teściowie :-)
 
reklama
U mnie sprawdza sie MUTSY 4 rider.jest zwrotny,stelaż aluminiowy.gondola średniej wielkości tyle że dość cięzka jak dla mnie.poza tym stelaz miesci sie do bagaznika i nie trzeba zdejmowac kół.cena niestety około 2 tyś,ale warto.
 
Do góry