reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki-spacerówki

Kiedy Twoje dziecko zaczęło jeździć w parasolce?

  • <4 miesiące

    Głosów: 4 10,3%
  • 4-6 miesięcy

    Głosów: 5 12,8%
  • 6-9 miesięcy

    Głosów: 9 23,1%
  • 9-12 miesięcy

    Głosów: 5 12,8%
  • 12-18 miesięcy

    Głosów: 12 30,8%
  • 18-24 miesiące

    Głosów: 4 10,3%
  • >24 miesiące

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    39
reklama
My przszeszliśmy na spacerówkę tego typu miesiac temu. Jak już Maksio zaczął pewnie siedzieć. Czyli jakoś tak 2 miesiace po tym jak usiadł. Teraz kończy 11 miesięcy. Kupilismy Bebe Comfort Viva Plus i jestem bardzo zadowolona i Maksio też.
 
Ja do lekkiej spacerówki przesadziłam małego ze 2 tyg temu.Nie mam z tym problemu gdyz juz od co najmniej msca siedzi sztywno:tak:i tez mam kladzione oparcie
 
Hej!
Ja mam parasolkę chicco multiwayi moja Wiki jeździ w niej odkąd skończyła 9 miesięcy i jak na razie jesteśmy obie bardzo zadowolone:-)
 
Witam mam właśnie w planach kupić spacerówke, zastanawiam się nad 3-kołowym wóżkiem Hauck Jeep, jedni mi odradzają generalnie 3-kołowce inni zaś sobie chwalą, a jakie jest wasze zdanie na ten temat?Z góry dzięki za odpowiedź
pozdrawiam
 
Witaj
My mamy buggstera co prawda w sklepie go normalnym nie kupisz ( my kupowaliśmy przez internet)a jesli już to rzadko ale jestesmy z niego zadowolone, lekki, łatwo sie składa, rozkładana spacerówka, koszyk na zakupy i bardzo dobrze sie prowadzi,zwrotny a jesli nie chcesz aby był zwrotny usztywniasz przednie koło, kółka mozna odczepić więc i spakować do samochodu można ładnie. Łatwy w utrzymaniu czystości. Minusem jest że w budzie nie ma dziury aby widzieć dziecko no i jakby nie patrzeć cena też spora ale doszliśmy do wniosku ,że spacerówkę jak kupować to dobrą . Nie chce go aż tak chwalić ale nam naprawdę sie podoba a moja mała czuje sie w nim bardzo dobrze bo jest szeroka i obszerna. Jesli będziesz chciała podam ci link do sklepu tam jest też film od producenta gdzie mozna obejrzeć wózek na życzenie mogę zrobić ci zdjęcie i wysłać.
Pozdrawiam
 
reklama
My mamy 3 kolowca (quinny speedi) i jezdzi sie bardzo OK... czy beton czy piach czy las - idzie jak burza :)
 
Do góry