reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki styczniowych maluchów

Czoperka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Grudzień 2014
Postów
6 086
Zakładam wątek, który na pewno się przyda, bo temat nie raz się będzie przewijał, a ciężko się dokopać do starych postów na ogólnym. Także zachęcam do wózkowych inspiracji i porad :) U nas Jedo Fyn - polecam. Jeśli ktoś ma pytania, to śmiało. Link do: Wózek 2w1 Jedo Fyn Memo
 
reklama
U nas też był Jedo Fyn ale DS4 model. Muszę powiedzieć, że byłam zadowolona z niego. Pompowane koła, łatwość prowadzenia, duży kosz na zakupy, wszystko co możecie sobie wykombinować to było w tym wózku. Tu przesyłam link do tego wózka
Link do: WÓZEK JEDO FYN 4DS + CLASSIC SE 2W1 + WYSYŁKA GRAT

Teraz już tego wózka nie mam, bo sprzedaliśmy, ale będę teraz celować w wózek, którego spacerowa wersja składa się całkowicie, bez potrzeby zdejmowania siedziska. Tak jest np w wózkach XLander X-pulse albo Mutsy Igo i te wózki biorę pod uwagę.

W poprzednim wózku miałam pompoowane koła i synek jeździł sobie bardzo wygodnie i płynnie. Trochę boję się, że piankowe będą twarde i wytrzęsie mi dziecko hehe Czy któraś miała piankowe koła i była zadowolona tak z ręką na sercu jeśli chodzi o amortyzację. Z góry dziękuję za odp :)
 
A ja oglądałam wczoraj wózki w hurtowni i jednak bebetto mi się nie widzi za duży jest ale spodobał mi się wózek firmy anex.. fajny leciutki i dość mała rama.
A kiedyś miałam mutsy 4 rider dla dziewczynek super się prowadzi i w ogóle ale też jest duży i dużo miejsca zajmuje a spacerowke miałam maclarena parasolkę tez była dobra i się sprawdziła

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kiki ja miałam wózek z piankowymi kołami bo potrzebowałam lekki wózek, który dobrze się składa i to był nasz priorytet. Wózki z pompowanymi kołami są z reguły większe więc odpadały wtedy. Piankowe koła u mnie się bardzo dobrze sprawdziły i byłam zadowolona ale są mamy którym to nie odpowiada.
Moja koleżanka kupiła wózek który po złożeniu nie mieścił się do bagażnika więc zwracajcie uwagę również na to jak macie mniejsze autka bo to potem jest mega problem.
 
Weronika, a jaki miałaś model maclarena? Bo jestem wlaśnie na kupnie, chcę jakąś w miarę solidną parasolkę, możliwie najmniejszą i najlżejszą po złożeniu, ale żeby się choć trochę odchylało oparcie.

Bridget Jones, o tak tak, trzeba koniecznie sprawdzić, czy się mieści do bagażnika! I jeśli ktoś ma codziennie wnosić wózek po schodach na któreś tam piętro, to też raczej pompowane koła odpadają bo to z reguły 12-15 kg taki wózek waży. Ja zostawiałam w klatce schodowej więc waga i gabaryty miały mniejsze znaczenie.
 
Czoperka jak potrzebujesz parasolke to polecam inglesine trip.To nasza druga spacerówka bo pierwsza to była porażka.Jestem z niej mega zadowolona.oparcie się odchyla i jest stabilna.
 
reklama
Do góry