reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki styczniowych maluchów

reklama
Hej dziewczyny,

Siedzę na glukozie to miałam czas nadrobić wątek. Fajne bryki dla maluchów. Dylematów i wyborów nie zazdroszczę bo pamiętam jak dla starszaka wybierałam. Także jeden wybór z głowy ;-) Nie mogę też Wam pomóc w wyborach. Są różne blogi z testami jak również forum wózkomaniaczek na gazeta.pl.
My używaliśmy i będziemy używać Joolz Day. Jak dla mnie sprawdził się super. Bardzo lekki w prowadzeniu (przez godzinę w deszczu jedną ręka prowadziłam jakiś czas temu z 12kg starszakiem bo w drugiej parasol trzymałam).

Pozdrawiam
 
Hej dziewczyny! Który kolor podoba Wam się bardziej? Bo nie możemy się zdecydować;p szary czy czarny? Podesłałam w wersji z gondolą i spacerówką.
 

Załączniki

  • 31407.970.jpg
    31407.970.jpg
    52,8 KB · Wyświetleń: 195
  • pobrane2.jpg
    pobrane2.jpg
    5,4 KB · Wyświetleń: 170
Z kolei ja jestem fanka szarości. Ile osób tyle opinii. I tak sama będziesz musiała zdecydować, np chyba ze jakis trzeci
A co to za wózeczek ?
 
Mnie Rez czarny sie podoba. Tych szarych to juz miliony na ulicach. Pamietaj ze dzieciaczek ma kolorowe ubranka kolorowe kocyki itp i ożywia ten czarny :)
 
Witaj, jedo też mi się podobał, ale dużo koleżanek go ma a ja chciałam troszeczkę się wyróżniać. Kupiłam wózek Anex Sport i jestem zadowolona ze swojego wyboru. Funkcjonalny i ładny:) Polecam
 
Witaj, jedo też mi się podobał, ale dużo koleżanek go ma a ja chciałam troszeczkę się wyróżniać. Kupiłam wózek Anex Sport i jestem zadowolona ze swojego wyboru. Funkcjonalny i ładny:) Polecam

ja też jestem nastawiona na anex sport :) :) :) tylko mam problem z kolorem no i chciałam się przymierzyć, ale na razie nie mam kiedy

@oczekująca89 czarny ma coś w sobie, ale czy bardziej się nie nagrzewa? Szary też fajny :) chyba nie pomogłam ;)
 
reklama
Do góry