reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki styczniowych maluchów

reklama
My zakupiliśmy ostatnio QUINNY MOOODD. Ogólnie zakochałam się w nim już jakiś czas temu ale cena mnie tak odrzucała, że w ogóle nie brałam go pod uwagę. Miesiąc temu byliśmy już zdecydowani na Coletto Florino ale wcześniej zapisałam się na grupe Quinny na fb i wyskakiwały mi różne ogłoszenia i w końcu mąż stwierdził , że tak mu się podoba, że chce go mieć. Tak więc zamiast kupić nowego coletto za 1700zł kupiliśmy używanego quinny za 2 tyś na gwarancji jeszcze :) Bardzo się cieszę z tego zakupu :) mam nadzieję, że sie sprawdzi
 
Kateflower ja ogolnie tez sie w Quinny zakochalam i bardzo dlugo myslalam ze tylko ten wozek zaden inny...ale niestety jest piekny ale juz nie tak praktyczny jakbym chciala...cienka strasznie budka itd... i wybor padl na Mutsy[emoji6]

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
Ciekawa jestem, który z wózków nam sie sprawdzi po kilku miesiącach użytkowania. Prawie każda ma inny, wiec bedzie mozna porównać
 
Kateflower ja ogolnie tez sie w Quinny zakochalam i bardzo dlugo myslalam ze tylko ten wozek zaden inny...ale niestety jest piekny ale juz nie tak praktyczny jakbym chciala...cienka strasznie budka itd... i wybor padl na Mutsy[emoji6]

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

No właśnie też nas budka martwiła, bo w spacerówce jest dosyć cienki ten materiał ale w gondoli (mamy foldable) materiał jest na prawde solidny i gruby. To tak przeliczylismy, że w zasadzie skoro poród w styczniu to ciepła gondola, później na wiosnę-lato akurat spacerówka z cieńszym materiałem nie będzie zła :) o przyszłej zimie jeszcze nie myślę aczkolwiek z doswiadczenia po pierwszym dziecku zakladam, że będę juz zmieniała na spacerówkę najlżejszą możliwą a quinny sie sprzeda dalej :)
 
A Mutsy też bardzo chciałam ale mąż jakoś od razu odrzucił. Podejrzewam, że dla niego liczyło się to czy wózek się wyróżnia wyglądem - tak jak samochód :D I tak już porównywał kolor stelaża do koloru felg (jak czarny stelaz? absolutnie! wyobrazasz sobie moj samochód z czarymi felgami?!) :D
ahh Ci faceci ;)
 
reklama
Kateflower no ja mam stelaz grafitowy;)
No ale racja;) ja dlugo myslalam co zrobic bo jednak pieknie ten wozek sie prezentuje[emoji4]

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
Do góry