reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI, temat na czasie, rad udziela...EKSPERT!

reklama
Anja26 :-) niesamowity jest teraz wybór. Cudeńka nie ma co. A mąż napewno kupi tylko musisz mu odpowiednio wczesnie zacząć "TRUĆ" hihihi

My już zdecydowaliśmy, że głęboki wózek przyjmniemy od siostry, ale szczerze mówiąc jak wchodzę do sklepu to patrzę na te bryczki, które tam stoją i chciałabym coś wybrać. Z drugiej strony pieniadze przeznaczone na wózek mogę wydać na inne bajerki dla mojego Tymusia :-)
 
Sa niesamoiwte zeczy dla dzieci. Ja to bym chciala wszystko kupic a wlasnie Piotrek jest rosadny i mnie sprowadza na swiat ::) Bo inaczej to bym wszsytkie nasze pieniadze wydala hehehehe
 
ja właśnie wczoraj byłam sobie zamówić wózek Tako -doxa- ten sam, a ponieważ mam mieć chłopczyka to zamówiłam go w kolorach beżowo- niebieskim. na żywo wygląda lepiej niż na zdjęciu. a cena 695-, więc chyba rozsądna
 
w sosnowcu, ale powiem ci że jak tak oglądalismy po sklepach wózeczki, to w takich mniejszych punktach te same modele wózków bardzo różnią się cenowo, tzn są tańsze. i nawet są takie za 499-, które są identyczna jak te firmowe, no może tylko mają inny materiał ;)
 
Jolik, mam podobną sytuację do Twojej, dostaję wózek głęboki od koleżanki, tzn pożycza mi go. A do spacerówki to się dokładnie przygotuję. No i kaske, którą wydałabym na głęboki będę mogła przeznaczyć na cos innego. Np na super spacerówkę. W głębokim i tak dzidzia będzie tylko przez ok. 5 m-cy. A spacerówka będzei długo służyła.

Ale to fakt wózków jest tyle że nie można się na nic zdecydować. No i są piękne. Te Wasze wybory też są super.
 
Ewcia to jest właśnie wózek firmy Taco z Częstochowy model Natalia - bardzo mi się podoba, ale City Voyager chyba jeszcze bardziej ;) Tylko że chciałabym je zobaczyć na żywo!
 
reklama
Piekne te weszystki pojazdy..... Ech....
Anja 26 - Peg Perego są świetne - całkowicie się z tym zgadzam. Ten drugi któy pokazałaś to wersja letnia wózeczka, wiec na pażdziernikową dzidzię to chyba nie najlepsza opcja. Biala budka i okrycie sa z przewiwenego materiału, coś w rodzaju moskitiery, co na pewno nie bedzie dobre zimą.

My wstępnie wybraliśmy emmaljungę - zaczarował mnie ten wózek zupełnie. Wszelkie parametry są najwyższych standardów, acz cena również....... Moze uda sie taki znaleźć używany po jednym dziecku. Ale i tak będę polowac na ten własnie wózek - ponaciagamy obie babci i wspólnie złożymy sie na limuzynę dla maleństwa. ;D a tak one wyglądają!
http://www.itc-gdansk.com.pl/index.php?lang=pl&action=prams&prams=smart_duo_combi
 
Do góry