reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI, temat na czasie, rad udziela...EKSPERT!

Ja jeszcze cały czas niezdecydowana co do wózka jestem. Chociaż Deltim Focus powoli najbardziej mnie nęci (zaczepiłam nawet dziewczynę z takim powozem na ulicy i nie miała do niego żadnych zastrzeżeń - chyba prawdę powiedziała, bo była taka zaskoczona, że ją jakaś brzuchata zaczepia, że nie była w stanie kłamać ;D)
 
reklama
Żebyś mnie widziała jak do niej biegłam przez trawnik ::) Miodzio, dobrze, że ona tego nie widziała bo by jeszcze zwiała (ja ją tak od tyłu napadłam) ;D
 
a nieee no... oczywiście...
tylko, ze jak jest mowa o zachciankach w ciaży, to większośc ma na mysli te zywieniowe... a tu prosze... :)
 
Polecam dla sportu. Znaczy napadanie od tyłu kobiet z wózkami na ulicy.
Jak wypróbujecie wymienimy się wrażeniami :p
To teraz pono modne (wymiana wrażeń) ;)
 
czy ja wiem... ::)


ale jak sama będe chodzić z wózkiem, to na pewno wywiesze sobie na plecach ostrzeżenie... ;)
 
reklama
Do góry