reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI, temat na czasie, rad udziela...EKSPERT!

Bazalku oj słyszałam o tym wózku same dobre rzeczy ;D Rzeczywiście prezentuje się bosko.
A masz gdzieś zdjęcie tego wózka jako spacerówki?
 
reklama
Doxa, tak wygląda siedzisko spacerówki: http://www.emmaljunga.co.uk/product.asp?bvid=1&seatid=1

Jest naprawde dobra, dlatego, że jako jeden z niewielu modeli na rynku, spacerowka ma w całości ponad 90 cm, czyli nawet podrośniety Maluch nie bedzie 'majtał' nózkami ze zbyt krótkiego wózka.
Dowiadywalismy sie w róznych sklepach i hurtowniach, to ten wózek jest zdecydwoanie najdłuższy i każdy sprzedawca szeptem podpowiadal, ze jest to najlepszy wózek i w ogóle nie ma reklamacji na niego.
 
hi, hi a widziałaś tych szczęśliwych rodziców z tym wózkiem ;D ;D ;D Ta laska to nawet jeszcze w ciąży nigdy nie była :laugh:

Hmmm muszę w takim razie zweryfikować moje plany co do wózka, a jaka jest jego cena?
Co potem z tą gondolką można zrobić?
 
tak, tak, a najlepsze są takie panny co to kremy na rozstępy na brzuch reklamują, a ten brzuch to do kręgosłupa przyschniety. W ciązy nigdy toto nie było, no moze koło ciężarnej kiedyś stało.
jesli chodzi o gondolkę, to ponoc swietnie sie spisuje jako łózeczko-kołyska na dzień. Juz teżwyczytałam, ze ponoć lepiej dziecka w ciagu dnia nie kłaść do łóżeczka, żeby wyrko tylko z nocą się kojarzyło, a nie z całodzienną zabawą. Może to i słuszna teoria.... Nie mam pojęcia
A koszt tego modelu (smart) to około 1550 zł. Do tego dają spiwór do gondolki, osłonkę przeciwdeszczową i torbę-przewijak.
 
bazel ten co ty masz wybrany jest tez swietny. Ja chyba bede msuiala poprosic tesciowa zeby mi wozek z Polski przyslala.
 
Bardzo mi sie podoba. Kurcze ale zwqrot z tymi wozkami. U mnie wozek kupuje tesciowa a moja mama łozeczko raezm z wyposazeniem wiec troche mi ulzy :-))) Ile ten wózio kosztuje???
 
reklama
Do góry