reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI, temat na czasie, rad udziela...EKSPERT!

Moja mama juz tego malenstwa sie nie umie doczekac , juz widze jaki rozpieszczony bedzie :-)))
Za 4 dni slub a ja powoli stresik mam. Ale dam rade. najgorsze jest to ze teraz mam takie dni ze placze z byle pwoodu a nie kiedy bez powodu , gorzej jak sie rozkleje na weselu
 
reklama
coś ty Ewcia, będziemy wszystkie trzymały za ciebie kciuki i musi byc dobrze. A i pamiętaj że większość z nas tak ma. Mój to nawet uciekł na tydzień do rodziców. ;D
 
Ewcia nie martw się!! To będzie najwspanialszy dzień w Waszym życiu - przynajmniej ma taki być, bo ja miałam zupełnie inne myśli a przygotowania do ślubo na "wariackich papierach". Sama za wszystkim latałam: za lokalem, za fotografem, w przeddzień wesela dopiero kupowałam stroik na samochód i sama za wszystko płaciłam. Dla mojej mamy niestety były to ostatnie dni życia, leżała ze łzami w oczach, więc sama rozumiesz....
Stojąc w Kościele i wymawiając słowa przysięgi czułam się najszczęśliwszą kobietą na świecie i zarówno najnieszczęśliwszą córką.......Ale teraz jestem bardzo szczęśliwa, kocham swojego męża na świecie a mama podarowała nam najwspanialszy cud: to maleństwo które w sobie noszę... :D
 
Doxa,

Zastanawialiśmy się nad wózkiem Mutsy. Strasznie mi się podoba, cena zwariowana, ale mamy dojście do dystrytbutora, więc będzie trochę taniej. Na szczęściwe Warszawianki dostają kasę za dzidzię, więc starczy na limuzynę.
 
Warszawianki dostaja w końcu tę kasę??? Ja słyszałam że nie. Mnie to nie dotyczy bo ja pod Pruszków podlegam :( a tam tylko raczej kasę ściągają a nie dają.

Fajosko byście miały. Można wtedy zaszaleć. Bo z tego co słyszałam to 1500 zeta.
 
Ja też słyszałam, że Warszawa nie wypłaca becikowego!

Małgosiu, a masz gdzieś zdjęcie tego wózka?
 
Jedni twierdzą, że Warszawianki dostają inni nie. Będę wiedzieć na 100% za 2 tygodnie, ponieważ przyjaciółka rodzi i wszystko sie okaże. Podobno 1500 zł

Wózek jest na stronie www.mutsy.com. Od koloru do wyboru. Tylko ja biorę spacerówkę razem z fotelikiem, ale bez gondoli, jak już wspominałam. Fotelik jest fajny bo jako jedyny rozkłada się na zupełnie płasko, spacerówka zresztą też. Mają grube pokrowce i mocno naciągane, więc to prawie jak gondola.
 
reklama
na dzień dzisiejszy nie ma becikowego na 100%... i przy takim obrocie sprawy w ogóle nie będzie, a mogą zawiesić i w gminach, gdzie jest wypłacane... :(
 
Do góry