reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI, temat na czasie, rad udziela...EKSPERT!

reklama
wiem, że płacą w Ząbkach... na razie...

to zależy od gminy, lub od miasta, zależy z czym mamy do czynienia.... :)
 
Teddy,

Wiesz na pewno??

Wysłałam emaila do tej koleżanki i ona utzrymuję, że płacą, tylko, że ona mieszka w Centrum. Może tam też płacą. Swoją drogą zamiast gdybać to zadzwonię do Gminy i wszystkiego się sama dowiem.
 
ooo i to jest najlepsze wyjście... :)


o ile mi wiadomo, od początku czerwca przyjmowane są wnioski na becikowe, ale nie ma utworzonego funduszu, bo decyzja Kaczora nie jest pozytywnie zaopiniowana przez wojewodę... i w ogóle cała sprawa czeka na rozstrzygnięcie o zgodność z prawem...
jeśli okaże się, że nie ma podstaw do wypłacania becikowego, to raczej zawieszą wypłacanie wszędzie... :(
 
Wiem ze u ans Urzad Miasta wypłaca jednorazowy zasiłek w wysokosci 604 zł ( kwota moze sie zmieniła ale dalej to jest)trzeba jakis wniosek wypelnic ale nie moze byc pozniej niz 14 dni od dnia porodu :-)))
Dobre i to
 
a to jest wózek który dzisiaj przywiozła mi koleżanka. Robiłam zdjęcia kamerką internetową więc są trochę badziewiaste ale może coś dojrzycie.
Fajny jest bo ma pompowane koła i na paskach, mięciutki.

wozek41ab.png

wozek17sx.png

wozek66eq.png
 
Fajny, ale jakośc zdjęć faktycznie kiepska. Dziewczyny co tak szybko wszystko kupujecie. Zacznę się chyba martwić. Ja mam kilka śpioszków, sweterek, zrobiony przez mamę, body dla tatusia, czapeczkę. A o wózku to myślałm, żeby kupic po wakacjach. Kurczę może trzeba się za to wziąć wcześniej???
 
reklama
Do góry