reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI, temat na czasie, rad udziela...EKSPERT!

efunia, mam Deltima Premiara... o dokładnie takiego

4premier.jpg


a z tym bujaniem to bez przesady... w sumie kto tak naprawde wie, czy dziecko faktycznie lubi spać bujane... może to tylko taki mit, co go wszyscy bez sensu powielają, bo czy kto pytał niemowle o zdanie... ;)
a jak sie przywzyczai to już koniec... bo bedzie kojarzyło zasypianie właśnie z bujaniem...



 
reklama
teddy mam doświadczenie jeśli chodzi o dzieci :)
w końcu wychowywałam młodszą siostrę... uwierz mi, ze dzieci lubią być bujane (w końcu od początku swego istnienia sa bujane w naszych brzuchach)... moja siostra jak się przyzwyczaiła to darła jape jak jej nie chcieli huśtać... to było straszne... ale jak ci dzieciak wciąz drze gębę i tylko to cholerne bujanie uspokaja, to jasne, ze się złamiesz i zaczniesz bujać, choćbyś wiedziała, ze się przyzwyczai...
no chyba żeby nie ;D
a wózio fajny...
i amorki zasługują na moje uznanie ;D
 
Teddy, ma rację!!
Kto ma rację, ten stawia kolację! ;D
Tak poważnie Maluch sie przyzwyczaja do dobrego bardzo szybko. Bujania, noszenia, kołysania, spanai z rodzicami w łóżku!!!!! (olkę dwa razy dzisiaj wynosiliśmy, w końcu się poddaliśmy! Przypominam, moja córka  za niecałe 5 miesięcy kończy 6 lat!

...  ???Właśnie zaczęło wyciekać ze mnie mleko ???
 
no ja wiem, ze się przyzwyczaja...
ale w końcu jak ma np. kolki, to zrobisz wszystko, zeby choć na chwilę umilkł, nie? i usnął... zaczniesz bujać, władujesz do swojego łóżka... a potem już trudno...
oczywiście ja wierzę, ze moje dziecię to anioł będzie :angel: ;D ;D ;D i nie będę go bujać, zasypiać będzie samo w łóżeczku, spać całą noc, sikać niewiele, etc.... :)
 
Jak to wstawiasz opis na gadu. A o co chodzi??
Nie jestem bestią internetową, dotychczas korzystałam tylko z przegladarek, robiłam prasówki i wysyłałam maile, więc?
 
efunia... bujać nie będe... i ja tylko zobaczę, że ktoś buja to opierdole za wszystkie czasy... :)

nie ma bujania... najpierw to jest malutkie dziecko, ale potem robi sie klocek 10-kilowy... i masz babo placek...
przyzwyczai się bez bujania spac i koniec... bo nie będzie tego znał... (mam nadzieję)  ::)

a może jak dziecko płacze, to chce co innego niż spać czy jeść... a tu go zaraz bujaja jakby na wszystko było to samo lekarstwo... ;)
 
teddy...
pogadamy za parę miesięcy ;D
mam nadzieję, ze się nie złamiesz :)
i że podtępnie nie wykasujesz tych oto poniższych swoich wypowiedzi ;D
 
małgosiu opis na gadu-gadu sobie dodałam taki :)
niech wszyscy wiedzą, ze "Bobas lubi być kulką, zwartą i skuloną" :)
 
reklama
HEY!

EFUNIU TEN WÓZIO KOSZTUJE 499 ZŁ. I TEN MODEL NAZYWA SIĘ EL-JOT.WIDZĘ ,ŻE TAKIE WÓZKI CIESZĄ SIĘ
POWODZENIEM.A CO DO TEGO DELTIMA TEŻ MI SIĘ PODOBA ALE JEST CHYBA DROŻSZY PRAWDA?

CZY ZAMIERZACIE DOKUPIĆ NOSIDEŁKO DO WÓZKA,BO JA UWAŻAM ,ŻE LEPIEJ BĘDZIE DZIECKU W SAMYM ŚPIWORKU CZY KOMBINEZONIE I W KOCYKU,PRZECIEŻ I  TAK ZIMĄ NIE WYCIĄGA SIĘ DZIECKA W SAMYM NOSIDEŁKU.

POZDRAWIAM
 
Do góry