reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, wózeczki

reklama
Ja już mam swój typ uparlam sie na x-landera run energy z racji ze mama wuefistka i mam nadzieje spędzać milo spacerki.... oceńcie same chce cal wozek.jpgy komplet
 
Corin, mi się strasznie podoba ten wózek w sensie wizualnym, jakiś taki zgrabny i klasyczny - przypomina mi ten dla lalek, który miałam jak byłam mała :) No i fajnie, że polski. Ale umówiliśmy się z męże, tzn. ja tak trochę na łatwiznę idę, i to on ma za zadanie sprawdzić wszystkie parametry, chodzi o wagę, bezpieczeństwo, normy itp. - jakoś nie chce mi się w to wdrażać, bo temat chyba dość duży, a M. da radę lepiej niż ja. Ale ten wózek mu podsunę jako typ, który mi się podoba :)
 
Corin wozek mi sie bardzo podoba gdyby nie ten dol z kratka metalowa.. jakos ta forma tej czesci nie pasuje mi do tego wozka.
Zuzu podobno x-landery sa spoko i sprawdzaja sie, jednak podwyzszane 3kolowce tez mnie nie przekonuja bo wydaje mi sie ze sa niestabilne, na pewno sie myle. Z pewnoscia gdyby sie wywracaly nie byloby ich w sprzedazy, jednak moj gust jest bardzo skomplikowany. Czasami sama juz go nie rozumiem. Ja lubie wozki ktore trzymaja sie kupy, nie koniecznie musi byc za tysiac lub 2 tys zl. Moze byc taki za 700 czy 800 ale najwazniejsze sa funkcje i wytrzymalosc. Jeszcze mamy kupe czasu na wybranie odpowiedniego modelu dla kazdej z nas, na pewno cos wyszperamy :-) chyba bedzie to ostatnia rzecz ktora kupie.
 
Dla mnie też wozek nie musi być za 2 tys pierw upatrzylam se na allegro za 1200zl 3 w 1 gdzies wkeljałam linka i fajny ale kolezanka ma taki i poleca starsznie a ze jak wf to i taki bedzie cacy a tym bardziej ze dziadkowie zrzute chcą zrobić to im nie bede bronic heheh pozdrawiam
 
zuzu powiem ci ze ja ogladalam na allegro model apollo chyba sie nazywal i na prawde mi sie podobal pod wzgledem funkcji i wyposazenia. Mial fotelik samochodowy, gondolke ktora mozna wyciagac i nosic w rece itd... duzo tego bylo i kosztowal ok 800 zl, z wygladu tez nawet mi sie podobal ale tak jak powiedzialam, to sa takie moje pierwsze sugestie na ten temat bo jeszcze sporo czasu bede miala na poszukanie czegos lepszego.
 
pewnie ze mamy duzo czasu na to..... mi też może się zmieni zdanie heheh ech jak mi się nie chce isc do pracy ale dziś ostatni dzien i free do 3 stycznia
 
reklama
oj temat wózków to moje hobby, obecnie mamy 8 wózek dla naszego synka:)
jako pierwszy mieliśmy x landera xa i byłam zadowolona :)
Jedne co mogę podpowiedzieć to żeby patrzeć na testy fotelików samochodowych bo nie zawsze te w zestawach są testowane w crash testach a to ważne dla bezpieczeństwa naszych dzieci:tak:pierwszy fotelik mieliśmy Maxi cosi citi kompatybilny własnie z x landerem :)
 
Do góry