reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, wózeczki...

karolaola

sierpień'11 luty'13
Dołączył(a)
27 Kwiecień 2009
Postów
1 379
Miasto
Śląsk
Myślę, że przyda się osobny wątek poświęcony pojazdom naszych malców:tak: Będziemy miały przejrzysty wgląd w to czym warto sie zainteresować i co brać pod uwagę przy wyborze wózków.

Doświadczone mamy jak zwykle prosimy o wskazówki.

Mam nadzieję, że gdy dojdzie już do podjęcia decyzji, czym chcemy wozić nasze bąble, każda będzie zadowolona ze swojego wyboru;)
 
reklama
Dla mnie ważne są skrętne koła, sprawdziły się u mnie duże piankowe. Łatwo się wózek prowadzi. Niestety mój model ma mały koszyk na zakupy, teraz zwróciłabym na to uwagę. Codzienne zakupy są koszmarem jak się nie mieszczą do koszyka i trzeba jeszcze dodatkowo siatę nieść, a dla mam psiar jeszcze smycz z psem - rąk zaczyna brakować :-) Proponuję też wybrać kolory na których się bród nie rzuca w oczy :-), trudno prać ciągle spacerówkę upaćkaną flipsikami, piciem, ciasteczkami, piachem z piaskownicy itd... Coś wiem o tym bo mam wózek błękitno-jasno bężowy
 
to przeklejam :)

co do wózka dziewczyny, to polecam naprawde baaaardzo ten:JET NEO BABYACTIVE 2011 3w1 WSZYSTKIE KOŁA POMP.! (1477912762) - Aukcje internetowe Allegro
ma go moja siostra, nieraz go prowadziłam i jest poprostu mega lekki!! jeszcze tak lekkiego wozka nie spotkalam, stelaż ma tylko 7 kilo, chociaz tutaj jest napisane ze z gondola jest 14 kg to przyznam ze tego wogole nie czuc!
jest tak leciutki ze mozna prowadzic jedna reką, pieknie skręca i naprawde rewelacja, dzieki temu ze ma go moja siostra ja tez juz wiem ze chce taki sam :)

a ostatnio połaziłam po sklepach za wózkami i byla przerazona jakie one wszytskie są ciezkie! a ten przebija wszystkie :)
takze jak macie mozliwosc namacalnie go w sklepie obejrzec to polecam a same zobaczycie ;)
 
u mnie narazie jedyne co jest pewne w wózku to to ze kolor ma byc zielony..;) waham się pomiędzy dwuma modelami..;)
 
Monila jak prawdziwa kobieta, kolor najważniejszy
clap.gif
 
Monila to chwal sie co wybrałaś z pewnością któraś z nas ma jakieś cenne informacje na temat Twoich typów. Ja mam 3 typy i do każdego zastrzeżenia, ale nie znalazłam narazie wózka idealnego:)
Oto one:
Implast Bolder SD Ecoline
..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE: BOLDER SD Ecoline głęboko-spacerowy + torba GRATIS>
Casualplay S4
..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE: CASUALPLAY S4 (2w1) spacerowy + gondola MAKO>
Chicco Trio S3
..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE: CHICCO 2011 Trio S3 - zestaw 3w1 - wózek głęboki, spacerówka, fotelik z bazą + plecak z przewijakiem GRATIS>

Dodam, że na początku w ogóle nie bralam trójkołowców pod uwagę, a tu proszę;)

Jeśli macie jakieś uwagi, doświadczenia do ww to chętnie poczytam:tak:
 
Hej.ja własnie na etapie wózka.zakochalam się w wózku Mutsy i Symbio....i już żadne inne mi się nie podobają.z doświadczenia mojej siostry wiem ze wózek musi być lekki i dla zmotoryzowanych łatwo składany do auta,a spacerowka mała .moja siostra szybko wymieniła ta z wózka 3w1na zwykła poreczna łatwa w składaniu.
 
reklama
karolaola upatrzałąm sobie takei wozki.. Producent wzkw i artykuw dziecicych - TAKO - wzki dziecice, wzki lalkowe, spacerowe... tylko ze w tym nie bardzo podoba mi sie ta gondola.. i nie mamy niestety samochodu typu kombi a słyszałam ze taki wozek jedynie w kombi sie miesci... no i ta gondola boje sie ze jak dziecko bedzie duze to szybko z niej wyrosnie i ze przez zime bedzie musialo w spacerowce jezdzic a tego raczej bym nie chciala.. a tdugi typ to taki Producent wzkw i artykuw dziecicych - TAKO - wzki dziecice, wzki lalkowe, spacerowe... tylko odrazu z nosidełkiem do samochodu i z taka torba do przenoszenia malenstwa...ten znowu wydaje mi sie bardzije wygodniejszy dla malenstwa... ale wiem ze jest cięższy... no ale jeszcze mam czas żeby się namyślić .. obydwa wózki prowadziłam i super się je wozi... ale myślę ze jeszcze pojedziemy do sklepów na żywo potem pooglądać to morze jeszcze cos innego nam sie spodoba..;)
 
Do góry