reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, wózeczki...

Transporter 2w1 fajny, ale ja mam zastrzeżenia co do piankowych kółek, o których słyszałam różne opinie.. Niska waga to na pewno dzięki zastąpieniu kółek pompowanych piankowymi. Ja jestem dalej przy X-Landerze w nowym kolorze Amethyst :)
 
reklama
Ja słyszałam (z doświadczeń rodziny i koleżanek), że główną (jedyną?) zaletą kółek piankowych w stosunku do pompowanych jest ich waga. Ponadto ważne jest, gdzie mieszkasz i gdzie zamierzasz używać wózka, bo jeśli będziesz spacerować po równych chodniczkach to piankowe wystarczą. Pompowane lepiej amortyzują i wszędzie dadzą radę, a piankowymi może być ciężko w niektórych warunkach (np. zimą po śniegu, po dziurawych chodnikach, przy wjeździe na krawężnik). Ponad to w koła piankowe podobno często wbijają się kamyki.. Z kolei w pompowanych można złapać gumę ;)
Mnie jednak przekonały te nasze "wspaniałe" chodniki i krawężniki, nawet w parkach alejki są nierówne, przeorane konarami drzew itd. - dlatego z założenia postanowiłam kupić wózek na dużych pompowanych kołach.
Mam nadzieję, że się nie zawiodę ;)
 
zdecydowanie koła pompowane :tak:
11 lat temu miałam dla córy wózek z kołami piankowymi ale wtedy były takie w większości wózków -MASAKRA NA MAXA!!!!!!!!!! :baffled:nigdy więcej takich kółek,teraz wózio będzie miał duże pompowane koła a na dodatek przednie obrotowe ale tylko ciut mniejsze ,bo te całkiem malutkie z przodu też do mnie nie przemawiają:tak:
 
szuszu wózek piękny, widziałam na żywo w sklepie. poza tym moja koleżanka go ma. Mówi ,że jest ok ale w zimie podobno nie do końca dobrze się go prowadzi przez te koła piankowe. No ale dzięki temu waga jest bardzo niska...
 
Doszło i moje cudo! :D
Ten podwójny jest mniejszy po złożeniu niż TAKO (miałam wcześniej) :O:O Jeśli wziąć pod uwagę stelaż + gondolę/spacerówkę. I lżejszy chyba też :O
I w ogóle jest piękny, ale jeszcze nie ogarniam jego wszystkich funkcji, a tak się spociłam przy rozpracowywaniu, że odstawiłam w kąt;)
 
reklama
karolaola, a widziałaś gdzieś na żywo nowe kolorki? Desert faktycznie również bardzo ładny :)
Ja przed zakupem będę stawać na rzęsach żeby zobaczyć je na żywo, bo niestety kolory często się różnią w rzeczywistości od tych co są na internecie i w katalogach..
 
Do góry