reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, wózeczki

Ja miałam poprzednio niewygodna spacerówke z wózka 3 w 1, teraz będę miała inna jeszcze w sumie nie wiem jaka, ale z reguły jednak to wygodniej jest z taką lekka i ja bym przeszła nawet przed rokiem na taką lekka, myślę że w okolicach lata, czyli jak dziecko będzie miało kolo 9-10 mscy. Wydaje mi się ze wozenie dziecka w takim wieku jest ogromnie niewygodne, ale może nie miałam do czynienia z jakimiś wygodnymi wozkami
 
reklama
colly jak kupisz fajny wózek 3 w 1 to na spacerówke przejdziesz jak dziecko bedzie miec 1,5 roku a jak kupisz ciezki z którego nie bedziesz zadowlona to będziesz szybko szukac na wiosne jak dziecko bedzie miec 7 miesiecy, ja Mura jezdziłam prktycznie cały czas na spacerówce
 
Colly, ja cały czas używam mojego Bugaboo. Hania ma prawie 21 miesięcy. Jest super lekki i zwinny.
Kupiliśmy parasolkę (Peg Perego Pliko Mini) i jej używam jak lecę samolotem czy jadę pociągiem bo jest po prostu mniejsza ale Bugaboo używamy na codzień.
 
Colly,

Ja ze swojego Xlandera xa byłam bardzo zadowolona, ale jak Jagoda skończyła rok to zaczęło mnie wkurzać znoszenie i pchanie takiej kalumbryny, która praktycznie cały bagażnik zajmowała, z dzieckiem była jeszvze cięższa wiec kupiliśmy spacerówkę mniejsza, a Xlandera sprzedałam mimo, że uwielbiałam ten wózek i jak dla mnie, a parę ich prowadziłam nie miał sobie równych.

Wysłane z mojego D2005 przy użyciu Tapatalka
 
Colly ja miałam wózek maxi cosi mura i byłam z niego zadowolona bo nie jest ciężki nie zajmuje dużo miejsca po złożeniu, ale mimo tego kupiliśmy parasole jak synek miał roczek ( tylko wtedy była wiosna ). Na początku używaliśmy jej niewiele , w sumie leżała w aucie i jak gdzieś jechaliśmy np do sklepu to nie zbieraliśmy dużego wózka. TK było wygodnie. Ale tak na co dzień na spacerki to na poczatku jej nie używaliśmy. Na wyjazdy krótsze weekendowe braliśmy tylko parasole.
 
Kamila wg. mnie zestaw fajny . tzn. Ja nie gustuje w bugaboo ale wózek jest zadbany i dużo do niego dodatków, kolor taki neutralny więc jeśli cena dobra to warto kupić.

A ja chyba już jestem zdecydowana na maxi cosi mure 4 , rodzice dofinansują nowy. Szkoda tylko że przeważnie za taki kolor jak ja chcę trzeba dopłacić 200-300 zł....
 
Colly dobry wybór ;) a jaki kolor chcesz ? Ale z tego co ostatnio patrzyłam to i tak maxi cosi są tańsze niż 3 lata temu jak ja kupowałam.
 
reklama
Do góry