reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, wózeczki

reklama
Kamila1982, ja mam Cameleona 3 i jak już sto razy pisałam POLECAM!!!!!! Cameleon 2 też na pewno jest super, a ten wygląda na mega zadbany. To są wózki niezniszczalne ;)

Kamila1983, ja nie słyszałam o tej firmie.
 
Kamila podpisuję sie pod słowani Annitess, Bugaboo jest bardzo fajny,
myslę ze to jest dobra cena bo masz fotelik i do tego ten nowszy model Pebble

kamila1983 nie znam tego wózka
 
Kasik ja bym chciała ten granatowy ale zobaczymy jak to wyjdzie. No i jeszcze chciałabym gondole zobaczyć na żywo, najchętniej obie. Mam nadzieje, że nie będą za małe.
 
My kupujemy spacerówke 0+ nie ze względów finansowych a zdroworozsądkowych, już z pierwsza mieliśmy 3w1 i się wyleczyliśmy.

Zastanawiamy się nad maclarenem xrl lub bugaboo bee. Zobaczymy podumamy.

Jak bym miała 3w 1 kupic to byłby quinny moodd, ale nie wyleczyliśmy się. Tak jak z maxi cosi mura momentalnie mnie mąż uleczył, argument- waga. Ja drobna wózek tyle kg i jeszcze dzidzia + siostra, nieeee
 
Bede sie starała w ten weekend tam podjechać i jesli nam sie spodoba to bierzemy. Dzieki dziewczyny !

Mam jeszcze takie pytanie - co sądzicie o wożeniu takiego malucha w tym samochodowym foteliku zamiast w gondoli (?) jak ide np na 2h max spacer? Jak to jest z tym leżeniem na płasko u takiego malucha?
 
Kamila,

Ja na każde zakupy woziłam Jagode w foteliku i na krótkie spacery tez chociażby dlatego, że mała zwyczajnie za gondola nie przepadala. Ale mimo wszystko nie trzymałabym dziecka dłużej w foteliku niż te 2-3h dziennie, a na wyjście kolo domu i wogole to lepiej w gondoli.

Wysłane z mojego D2005 przy użyciu Tapatalka
 
Bede sie starała w ten weekend tam podjechać i jesli nam sie spodoba to bierzemy. Dzieki dziewczyny !

Mam jeszcze takie pytanie - co sądzicie o wożeniu takiego malucha w tym samochodowym foteliku zamiast w gondoli (?) jak ide np na 2h max spacer? Jak to jest z tym leżeniem na płasko u takiego malucha?

Na zakupy ok, byle nie długo. Ale jak masz zamiar wyjść na spacer zima z fotelikiem to wg mnie bardzo.
 
Kamila,

Ja na każde zakupy woziłam Jagode w foteliku i na krótkie spacery tez chociażby dlatego, że mała zwyczajnie za gondola nie przepadala. Ale mimo wszystko nie trzymałabym dziecka dłużej w foteliku niż te 2-3h dziennie, a na wyjście kolo domu i wogole to lepiej w gondoli.

Wysłane z mojego D2005 przy użyciu Tapatalka

No moje wyjscie kolo domu laczy sie z uzyciem samochodu - stad ten pomysl.

Na zakupy ok, byle nie długo. Ale jak masz zamiar wyjść na spacer zima z fotelikiem to wg mnie bardzo.

Tzn chyba nie bardzo chcialas napisac?
 
reklama
No moje wyjscie kolo domu laczy sie z uzyciem samochodu - stad ten pomysl.



Tzn chyba nie bardzo chcialas napisac?



Dokładnie :tak:chciałam napisać, że nie bardzo. Chodzi Ci o to, że np. jedziesz autem do pobliskiego parku, wyciągasz dziecko i spacerujecie? Myślę, że to nie problem, ale ja bym za często tak nie jeździła. Myślę, że wszystko wyjdzie "w praniu".
 
Do góry