reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki , wyprawka i inne

Miciur-ka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Październik 2012
Postów
3 920
Miasto
Dublin
Dziewczyny tu możecie wklejać linki i polecać co kupujecie dla dzidziusia, co polecacie i dzielić się z innymi mamami jakimiś "gadżetami" i nie tylko - wszystko co przydatne i godne polecenia. :)

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To ja od razu polecam świetna stronę z pościelą i akcesoriami dla dzieci. Piękne wzory, cena super w porównaniu z wypromowanymi firmami i łatwy kontakt a co najważniejsze POLSKIE :) Link do: Project by Alice

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
A tu już od dawna numer jeden we wszystkim jeśli chodzi o wozek :) nie raz miałam okazję jazdy z firmą Tako i póki co nie znalazłam lepszych wózków w takiej cenie, oczywiście jeśli chodzi o nasze wymagania :) tu konkretny, wybrany przez nas model :) Link do: ALIVE ECO - Tako
 
Kruczyca polecam wziąć pompkę do kółek jak bd zamawiać wózek. Mamy przeróżne modele i żadna nie pasuje. :/ a niestety jeśli wózek nie jest użytkowany z kółek schodzi powietrze i robią się jajowate. Jedyny minus. Poza tym jest super.
 
Kruczyca polecam wziąć pompkę do kółek jak bd zamawiać wózek. Mamy przeróżne modele i żadna nie pasuje. :/ a niestety jeśli wózek nie jest użytkowany z kółek schodzi powietrze i robią się jajowate. Jedyny minus. Poza tym jest super.
Pompka obowiązkowa :D i jak ja to nazywam zaklejki na dziury ;) jak do roweru ;)

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To ja od razu polecam świetna stronę z pościelą i akcesoriami dla dzieci. Piękne wzory, cena super w porównaniu z wypromowanymi firmami i łatwy kontakt a co najważniejsze POLSKIE :) Link do: Project by Alice

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
A tu już od dawna numer jeden we wszystkim jeśli chodzi o wozek :) nie raz miałam okazję jazdy z firmą Tako i póki co nie znalazłam lepszych wózków w takiej cenie, oczywiście jeśli chodzi o nasze wymagania :) tu konkretny, wybrany przez nas model :) Link do: ALIVE ECO - Tako
O matko jaka cena tego wózka ,
Ja w poprzedniej ciąży miałam bebetto nico plus - bardzo polecam!, teraz zdecydowałam ze kupie inny tylko dlatego żeby pojeździć innym ;). Haha,

Z racji ze mam już spacerówke. To tylko głęboki mi potrzebny , później podam linka do kocykow i materacykow do wózka jakie upatrzylam na allegro :) z fajnymi wzorami, (jesteśmy na plaży i kopiemy doły itp ;) . )

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kruczyca Mi akurat się łatki nie przydały mimo rocznego intensywnego użytkowania, a ja z tych gapowatych co nie patrzą gdzie jadą. A pompkę ciężko dobrać do tych małych kółek bo się żadna maszynka nie mieści.
 
świetny wątek :) ja wszytskie zakupy zamierzam robić dopiero w 3 trymestrze ( jestem trochę zabobonna :D ) ale będę pewnie zgapiać od Was :D
 
Ja mam baby design Lupo, bardzo fajny wózeczek, posłuży nam też przy drugim :) Ale koniecznie będę musiała kupić nowy fotelik-nosidełko, bo ten od zestawu był fatalny. Też pewnie jakieś zakupy najwcześniej jesienią :D

Kruczyca świetna ta strona z kocykami ! Odrazu chyba coś kupię dla starszej :)
 
reklama
Ayran- ja właśnie tez się zastanawiam nad baby design lupo, ja już się mojego bebetto zdążyłam wyzbyć ale jak nie znajdę lepszego (będę macac w sierpniu ) to kupię znów nico plus. :)

A fotelik jaki planujesz kupić ?

Ja tu widzę na " drogach" albo maxi cosi albo besafe i myślę że te besafe nawet porządnie wyglądają tylko jaka cena Jeszcze nie wiem

Mam prośbę w wolnej chwili pokazała byś swój wózek "na żywo " , jak on w ogóle się sprawuje , ciężki i jak z uzytkowaniem nie psuje się nie wyciera materiał itp itp ??

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry