reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki , wyprawka i inne

Gondola jest niestety u teściów, będę miała okazję zrobić zdjęcia za jakieś 2-3 tygodnie, ale podejrzewam że ci się nie spieszy ? :)
Też przed kupnem rozważaliśmy bebetto nico, bo chyba podobna cena i stylówa. Ale jakoś przypadkiem wygrał baby design i nie miałam czego żałować, spacerówkę ciągle użytkujemy na zmianę z inną, nic się nie dzieje. Chociaż może w bebetto jest ciut ładniejsza ta spacerówa :) Nigdzie się nie przetarł, ani nie odbarwił, kilka razy prałam całe pokrycie gondoli i wszystko ok.
A i chyba nie jest ciężki... w sumie nie umiem stwierdzić. Mamy wozkarnię w bloku na parterze. :D

Na samym początku amortyzatory były trochę twarde, a my mieszkaliśmy przy niezłych wertepach i dawało mi to w kość - Hania zdecydowanie wolała gładką jazdę.... Ale już się zdążyły wyrobić :) Jeżeli mieszkasz w pełnej cywilizacji(chodniki itd) to napewno nie musisz sobie zaprzątać tym głowy

A fotelik pewnie maxi cosi:) Zależy mi na przejściówkach do wpięcia fotelika w stelaż wózka, będę się musiała zorientować w tym.. Te be safe faktycznie porządnie wyglądają, aż sobie kiedyś posprawdzam testy :)
 
reklama
Jakbym miała się teraz zastanawiać nad nowym, to chyba rozważyłabym używany mutsy :) Na szczęscie mam ten dylemat z głowy :D
 
Super by bylo dzieki :) !- Jasne ze mi się nie spieszy :) - no właśnie ciekawi mnie wygląd tej gondoli , u mnie lupo tez był w pierwszej trójce wózków bo ma dużą gondolę a mi na tym zależało bo ja wysoka i dziecko zakladalam ze tez będzie :) a chciałam żeby teoche pojezdziło w gondolce.

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Porobię foty przy najbliższej okazji, nie ma problemu :)

PS. i synek był wysoki? :D Ja mam maleństwo do tej pory, zawsze na najniższym centylu :D
 
Ja sprzedałam wózek bo miałam 3 i musiałam któryś opchnac bo juz nie było gdzie tego trzymac hehe, teraz tylko spacerówke mam ale nie będę noworodka w spacerowce na leżąco klasc , teraz w sierpniu będę w Polsce to jeżdżę po sklepach i macam wózki , a jaki mutsy polecasz ? Moja siostra miała i tez chwaliła, ja po prostu - wymacam wszystko co się da i wezmę coś :). Mnie tu denerwują te wózki bo mają strasznie budki otwarte te od gondoli a tu przrciez pizga I gwizga . W bebetto mi się podobało ze nie musiałam kocami zasłaniać itp. Tylko tym pokrowcem właściwym od wózka ,

Tak tak synek wysoki , dają mu rok więcej niż ma :)

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Miciur-ka Gdzie mieszkasz? :)

A Mutsy nie wiem, bo nie używałam nigdy :D Podobają mi się z wyglądu i mają dobre opinie :)
 
reklama
My mielismy gondole Jedo Fyn,designem nie powalala,ale funkcjonalnosc super- duza gondola,duze,pompowane kola,wygodna raczka. Pozniej kupilismy spacerowke idealna jak dla mnie- Mamas&Papas Armadillo flip xt, rozkladana do pozycji lezacej,duza budka chroniaca od slonca,dlugie,wygodne siedzisko,ogromny kosz na zakupy no i wyglad super. Nie chce jej sprzedawac,ale nie wiem jak rozwiazac sprawe przy dwojce..kupic podwojny wozek/gondole i dostawke/sama gondole,a starszak na nozkach..nie wiem.. Nie wierze,ze nazywam go starszakiem,przeciez to moje poltoraroczne malenstwo..nie moge sie przrstawic.
 
Do góry