reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki , wyprawka i inne

reklama
My mielismy gondole Jedo Fyn,designem nie powalala,ale funkcjonalnosc super- duza gondola,duze,pompowane kola,wygodna raczka. Pozniej kupilismy spacerowke idealna jak dla mnie- Mamas&Papas Armadillo flip xt, rozkladana do pozycji lezacej,duza budka chroniaca od slonca,dlugie,wygodne siedzisko,ogromny kosz na zakupy no i wyglad super. Nie chce jej sprzedawac,ale nie wiem jak rozwiazac sprawe przy dwojce..kupic podwojny wozek/gondole i dostawke/sama gondole,a starszak na nozkach..nie wiem.. Nie wierze,ze nazywam go starszakiem,przeciez to moje poltoraroczne malenstwo..nie moge sie przrstawic.
Kochana wszystko zależne od dziecka. Weź pod uwagę ze jak będzie już termin porodu to synek będzie miał ponad 2 latka.. mój synek jak miał 2 latka za cholerę do wózka nie chciał wsiąść. .. a znowu synek koleżanki jeździł prawie do 4 roku życia bo lubił. Zależy też czy dużo sama czasu będziesz z dziećmi itp. Jeśli dużo czasu sama to podwójny to najlepsze wyjście...

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja przy synku miałam całe mnóstwo niepotrzebnych rzeczy... poprzez masę pierdulek az po zbyt wielką ilość ubranek. Nie których nawet 1 raz na sobie nie miał... Wiec tym razem bez szaleństw. Mężu to chciał wszystko nowe kupować... a to tylko strata pieniążków.. teraz mu zaznaczylam ze będę kupować używane!

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Suddenly- ja też nie mogę się przestawić mimo że ciąża planowana ale z zaskoku mnie wzięło bo czekałam na okres bo gdzie tam by się tak od razu udało :) hihi, ja kupuję buggy board te dostawke na wózek na kółkach żeby mały mógł stanąć jak się zmeczy , nie wiem czy podwójny wózek ci się opłaca brać raczej nie, mój np od 2 roku życia nie jeździ w wózku nie chce po prostu a znowu koleżanka to prawie 5 latke w wózku jeszcze wozi, wózek ten spacerowy co masz super jest, koleżanka go ma ale drogi jak na spacerówke

(Hehe właśnie doczytałam ze napisałam podobny tekst jak Fabimama) :D

U mnie było podobnie mam rzeczy których syn na sobie nawet raz nie miał, jeśli będzie syn to już mam rzeczy po synku a jak córka to coś tam się kupi ale bez szaleństw i tyle. Chce dwa kocyki wyszywane kupić z imieniem i data porodu itp na pamiątkę dla każdego dziecka :) . Później dodam linki na allegro .

Wózek najprawdopodobniej bebetto nico plus (znowu) miałam przy synku ale wezmę inny kolor teraz :).

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jako maniaczka wózków, oglądam je, czytam,porównuje od kilku lat, najchętniej bym chciala mieć sklep albo cała własna hurtownię haha .Mam kilka swoich typów które dla mnie są idealne :) 1. To Babydesign Lupo Dotty... piękny materiał i kolory:) ,
2. Mój faworyt na teraz - Roan Bass i Bass Leather z skórki Eco :)
3. Sama jeździłam x-landerem xv....też świetny jeśli ktoś lubi siedziska kubelkowe.
Mi teraz się marzy rozkładany na płasko z solidnym podnozkiem.

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też chyba zainteresuję się Buggy board dla starszej. :) U mnie może być ten problem, że ona jest strasznie żywym dzieckiem, uwielbia mi uciekać, nie chodzi za rękę... Więc jak chcemy gdzieś sprawnie dotrzeć to jedyną możliwością jest przypięcie jej pasami w wózku. -.- Mam nadzieję ze do lutego ona się ogarnie na tyle, że nie będzie mi zwiewać z tej dostawki.
 
I napewno kupię też chustę albo jakieś ergonomiczne nosidełko. Przy Hani się nie sprawdziła i oddałam (miałam pożyczoną) bo nie miałam powodu jej nosić, skoro mogłam wsadzić do wózka. Z drugim myślę że będzie to dużo bardziej praktyczne
 
Ja mialam chuste,ale i maly i ja tracilismy cierpliwosc przy wiazaniu,wiec sprzedalam. Mam tez nosidlo ,ktore kilka razy sie przydalo,ale to wiadomo od okreslonego wieku. Moze na poczatek przeprosze sie z chusta,ale chyba tym razem elastyczna.
 
reklama
Do góry