reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki , wyprawka i inne

reklama
image.jpeg
image.jpeg
Moje wczorajsze wyprzedazowe zdobycze :))))


Kattaya ja jeszcze nie uzywalam, ale polecialam przeczytac instrukcje i dobrze ze spojrzalam bo myslalam ze te maty sie wklada pod przescieradlo :)
 

Załączniki

  • image.jpeg
    image.jpeg
    608,1 KB · Wyświetleń: 675
  • image.jpeg
    image.jpeg
    525,2 KB · Wyświetleń: 659
Kattaya ja jeszcze nie uzywalam, ale polecialam przeczytac instrukcje i dobrze ze spojrzalam bo myslalam ze te maty sie wklada pod przescieradlo :)[/QUOTE]


I pisze coś w instrukcji o grubości materacyka?
 
Sojnabig 3 mie
Kattaya ja jeszcze nie uzywalam, ale polecialam przeczytac instrukcje i dobrze ze spojrzalam bo myslalam ze te maty sie wklada pod przescieradlo :)


I pisze coś w instrukcji o grubości materacyka?[/QUOTE]

Nie, nic nie ma o grubosci materaca tylko ten alarm musi byc na odleglosc 1 metr od lozeczka...

Sojnabig na ta kamizelke ok 3 miesiace czekalam az bedzie przecena :)
 
Ellie a jaki to rozmiar? Bo jak dla mnie, to takie ubrania się dopiero przydają jak dziecko siedzi, czyli po 6 miesiącu, wcześniej jest po prostu niewygodnie dziecku leżeć w czymś takim
 
Oprocz jednych spodenek a la jeans i sweterka szarego to wszystko jest na 6-12 miesiecy... Wg moich obliczen najwiecej mam na 3-6 miesiecy wiec zaczelam kupowac wzwyz :) no i tez zalezalo od promocji ... nawet 80% taniej...
 
Maryliese nie wiedziałam o tym. Ale zaraz doczytam w papierach od sprzętu. Wozek byl kupiony dobry rok temu wiec ten fotelik na pewno nie przekroczyl daty. Zastanawia mnie maxi cosi bo ten ma okolo 4 lat ;x
Maxi cosi ma okolo 5 lat zywotnosci. Przy zakupie nowego firma daje 3 lata gwarancji, ale te dwa lata dluzej przy bezwypadkowym mozna jezdzic :)
 
reklama
Ellie ubranka super, a tego sudocremu to chyba na kilka lat masz :D Ja z Jaskiem ledwo jeden zuzylam a z Zosia w ogole :)
Mam dokladnie te same ksiazeczki kontrastowe :)
 
Do góry