reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki , wyprawka i inne

Dlatego wszystko zależy od maluszka:) Ja mam kilka ubranek na 50 i wiem, że ich użyję:) Niektóre z tych 19 body są na pewno mniejsze niż 56, ale już nie dzieliłam na kupki;)
 
reklama
A propos Wyprawki - to u nas na rozmiar 56-62 plus jeszcze karton [emoji3]
1480582582-1d1mld.jpeg


5djy3e3kpgua6zwe.png
 
Mam małe pytanko. Nie wiem czy już był tu taki temat, jak tak to przepraszam. Po prostu nie wszystko jestem w stanie przeczytac, bo jest tego mnóstwo :) Jak macie zamiar ubrać wasze dzieciaczki na wyjście ze szpitala? Bo ja nie mam zielonego pojęcia.. nie chciałabym przegrzać dziecka ale też nie chce aby było mu zimno.. Ja myślałam o body z długim rękawem, pajacyk, skarpetki, czapeczka i na to kombinezon z zakrytymi łapkami i nóżkami. Czy taki zestaw jest ok czy to za mało na takie maleństwo? I czy na to przejście ze szpitala do samochodu w razie mrozu muszę posmarować mu buźkę kremem czy na te pare metrów nie trzeba? Chciałabym już powoli pakować torbę do szpitala i nie wiem co przygotować :)
 
Zestaw ok, ciuszki na wyjście doniesie tata, nie bierz tego od razu, po co mają zbierać szpitalny syf przez czas pobytu. Ja buzie smaruje jak jest poniżej 2+ stopni. Nawet na chwilę, takie dziecko ma skórę jak pergamin, powinno być dobrze zabezpieczone.

Ja właśnie pakuję torbę szpitalną, ale na teraz:p
 
Chyba już skończyłaś wyprawkę. Czekam jeszcze na paczkę od teściowej z wielopakiem body na długi rękaw i półśpiochów i kombinezony. No i jeszcze moja mama ma kupić ubranko na wyjście ze szpitala. Chyba brakuje mi tylko podkładów do przewijania (nie wiecie czy są w rossmanie?) i aspirator do noska i mogę rodzić. Dziś pakuję torbę do szpitala niech stoi. Czeka mnie jeszcze pranie tego co kupiłam\uszyłam.
 
Chyba już skończyłaś wyprawkę. Czekam jeszcze na paczkę od teściowej z wielopakiem body na długi rękaw i półśpiochów i kombinezony. No i jeszcze moja mama ma kupić ubranko na wyjście ze szpitala. Chyba brakuje mi tylko podkładów do przewijania (nie wiecie czy są w rossmanie?) i aspirator do noska i mogę rodzić. Dziś pakuję torbę do szpitala niech stoi. Czeka mnie jeszcze pranie tego co kupiłam\uszyłam.
Wydaje mi się ze sa, widziałam tylko nigdy nie kupowalam :)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mobilizujecie mnie do zakupienia reszty wyprawki dla malenstwa, a zostaly glownie jakies akcesoria. A przede wszystkim do zakupu wyprawki dla siebie! [emoji3]
 
reklama
Do góry