reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózki-zmiany wózkowe co mam i co planujemy kupić

fotelik samochodowy jest mi glownie potrzebny do samochodu, w razie wycieczki do lekarza,na zakupy, badz na wyjazd wekendowy, zeby ograniczyc ilosc zabieranych rzeczy-bo bagaznik nie jest przytoowany do duzy rzeczy, a nie zauwazyłam ze pierwszy nie ma wersji spacerowej:baffled:, jak bede taka spostrzegawcza to kupie sama gondolke i sie potem zdziwie:confused:.
hehe niektóre jednofunkcyjne są śliczne ale kosztowne jak na pół roku użytkowania:-D
112904.jpg
 
reklama
oj wózek ...temat rzeka.... ja miałam taki wielofunkcyjny na dużych pompowanych kołach i w zimie świetnie się te koła sprawdzały ale był niestety dość ciężki a jak się wnosi wózek na 2 piętro to jest to ważne. Objeździła w nim jeszcze dwójka dzieci po moim Tomaszku...
Sheeppy a popatrz na allegro bo czasem można znaleźć takie urządzenie do łączenia wózków...więc łączysz sobie spacerówkę i głęboki zdaje się że któraś z sierpniówek 2005 coś takiego miała popytam która i dam Ci znac...
 
Super to tez moj faworyt w wszystkich wozkach jakie widzialam:-)
Pierwsza nasza dzidzia jezdzila LOLA tez bardzo wygodny i maly:-)
Jednak teraz chcialam cos innego i nowego bo to w koncu nowy czlonek naszej rodzinki:tak::tak::tak:
Quinny
 
ja mialam z marta 3 w 1 ale jak mialabym kupowac jeszcze raz nie kupilabym takiego wolalabym gondole a pozniej spacerowke (i tak kuppilismy spacerowke ) spacerowka z wozka duzego wazyla 12kg a ta ktora kupilismmy 6kg wiec wlasciwie roznica byla ogromna a ochrona przed chlodem czy deczszem taka sama bo wszedzie sa okrowce przeciw deszczowe czy ocieplacze na nozki, myslalam ze teraz bede miec po Marcie wozek ale coraz bardziej w to watpie bo ona nie chce daleko chodzic troche tak ale nie da rady dalej i lubi pospac sobie na spacerze, jesli nic sie nie zmieni za pol roku to kupimy taki
Phil & Teds Sport Doubles Kit - Blue Camo : mothercare

jest lekki skretny a przedewszystkim bardzo latwo mozna sie z nim zmiescic do sklepow czy autobusu, metra,

mamy co maja juz dzieci ktore wymagaja nadal wozka jakie kupujecie? czy jakies naprzyklad podstawki do wozkow ale wtedy dziecko musialoby stac:baffled:
 
reklama
ja mialam z marta 3 w 1 ale jak mialabym kupowac jeszcze raz nie kupilabym takiego wolalabym gondole a pozniej spacerowke (i tak kuppilismy spacerowke ) spacerowka z wozka duzego wazyla 12kg a ta ktora kupilismmy 6kg wiec wlasciwie roznica byla ogromna a ochrona przed chlodem czy deczszem taka sama bo wszedzie sa okrowce przeciw deszczowe czy ocieplacze na nozki, myslalam ze teraz bede miec po Marcie wozek ale coraz bardziej w to watpie bo ona nie chce daleko chodzic troche tak ale nie da rady dalej i lubi pospac sobie na spacerze, jesli nic sie nie zmieni za pol roku to kupimy taki
Phil & Teds Sport Doubles Kit - Blue Camo : mothercare

jest lekki skretny a przedewszystkim bardzo latwo mozna sie z nim zmiescic do sklepow czy autobusu, metra,

mamy co maja juz dzieci ktore wymagaja nadal wozka jakie kupujecie? czy jakies naprzyklad podstawki do wozkow ale wtedy dziecko musialoby stac:baffled:
super ten wózek który pokazałaś:-)
ale w Polsce raczej nie dostanę
ja też kupuję podwójny, niestety wybór mały i wszystkie nieciekawe, ech kolejny raz ominie mnie fascynujące wybieranie wózka dla pociechy
mój typ to taki, z racji niskiej ceny
429148056
 
Do góry