reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózki-zmiany wózkowe co mam i co planujemy kupić

No mi bardzo podobaja sie wózki implast driver 3 kołowe.3w1.
Tylko za całość trzeba zapłacić 2 tyś. Troche duzo:-( Ale może akurat ktoś będzie taki odsprzedawał. Jeszcze zobacze.
 
reklama
kurczę, a ja nie mogę wybierać między tymi, w których dzieci siedzą obok siebie, bo ledwie się w sklepach mieściłam z głębokim wózkiem 3w1, dość sporym. teraz ze spacerówką jakoś sobie radzę, ale jak sobie przypomnę ile razy się w sklepie zaklinowałam i ani w jedną ani w drugą :angry: Jakby Nikuś był grzeczniejszy, to brałabym go za rączkę, ale z tym diabłem się nie da iść na nogach nawet na pobliski plac zabaw;-)
 
maja 33 bardzo podoba mi się opcja wózka który pokazałaś, czy wiesz ile taki mniej wiecej kosztuje w uk, nowy lub uzywany i z wkładem dla noworodka? mam mozliwosc przywiezienia sobie takiego ale musialabym sie zorientowac w cenie, moze widzialas tez na zywo taki wozek? czy koła są pompowane?
Te wszystkie wózki Tako itp może nadaja się jak ktoś jezdzi tylko po ulicach i nie musi wózka pakowac do auta, bo one rzeczywiście sa koszmarnie ciężkie i ogromne po złożeniu, dla mnie taka opcja odpada :/ ale fakt ze sa to jedne z tanszych, a ceny wózków sa naprawde kosmiczne :(
Jeszcze z własnego doświadczenia mogę powiedzieć że rzeczywiście duża gondola to podstawa bo moj kondziu urodził się w czerwcu a jezdził w gondoli aż do lutego/marca bo wiadomo ze jak pogoda paskudna to dzidzi lepiej w osłonietej gondoli :)
 
ko mi- sam wozek kosztuje w mothercare 329F a ta dostawka na dole od 40 do 65F zalezy czy jest przeceniona czy nie wozki jesli sa w przecenie to malo do 50F na ebay- takie same kosztuja 250F do 280F wiec nie widze sensu kupowac starych bo w sklepie nowe i z gwarancja na rok ach jeszcze rain cover okolo 35F to straszny wydatek, mialam przyjemnosc sprawdzic go dokladnie bo moja kolezanka ma taki jest lekki w prowadzeniu maly po zlozeniu, nie ma jako takiej gondoli, wiec nie wiem czy ci sie spodoba w pl raczej male dzieci zawsze maja gondole , zasada jest prosta jak dziecko sie rodzi przebywa w glownej czesci wozka ktora jest rozlozona jest plasko i duzo miejsca,a starsze dziecko nad nim bo to co moze byc pod wozkiem moze tez byc u gory, kurcze troche mi to czezko wytlumaczyc, tez jest basket wiec mozna cos tam jeszcze wlozyc do tego mozna miec torbe zawieszona na raczce, a jak dziecko juz siada to starsze dziecko jest w glownej czesci a mlodsze na dole :-), jeszcze kolka nie sa pompowane ale tez nie plastikowe sa gumowe na zewnatrz amortyzacja bardzo dobr:-), tylko nie wiem jak sie sprawdzaja w zime bo w angli nie ma sniegu i ciezko sprawdzic:zawstydzona/y: jak masz jeszcze jakies pytania odpowiem bo sama caly czas sie zastanawiam i niedlugomamy isc do sklepu marte poprzymiezac do niego:-D

pozdrawiam
 
Wlasnie przewertowalam w necie chyba wszystkie mozliwe wozki blizniacze, i musze zmienic zdanie, wcale nie taki dretwy ten wybor "podwojnych" karet... mozna na prawde cos fajnego wybrac, ale pod jednym warunkiem - trzeba miec KUPE KASY!!!:crazy: Wozki ktore na prawde wydawaly sie fajne kosztowaly ok 3-4 tys.zl, wiec moge tylko pomarzyc...:wściekła/y: A tak wogole to o wiele wiekszy wybor spacerowek niz glebokich :baffled: A ten firmy TAKO, co ponizej pisalam o nim, w dostepnej cenie nawet, bo tysiak z malym hakiem kosztuje, i dosc fajny, ale jak przeczytalam ze wazy jakos 25 kg...:szok: Zielono_mi, Ty masz doswiadczenie, powiedz czy wszystkie blizniacze tyle mniej wiecej waza??:confused: Czuc ta wage jak sie taki wozek pcha? Cxy lepiej zainwestowac w cos lzejszego?

z tego co ja sie orientuje wszytskie podwojne wozki sa dosc ciezkie, w gricach 17-25 kg. Ale jesli maja duze pompowane kola i nie musisz ich nigdzie wysoko wnosic, to tego ciezaru az tak sie nie odczuwa pchajac wozek:tak: Do lzejszych naleza spacerowki - parasolki. Ale tych z kolei nie rozlozysz zupelnie na plasko, wiec nie nadaja sie dla msluszkow, no i maja male, plastikowe kolka...
Powiem Ci szczerze, ze sama ta waga bylam na poczatku przterazona, ale to tylko kwestia przyzwyczajenia, naprawde nie jest zle:tak::-)

kurczę, a ja nie mogę wybierać między tymi, w których dzieci siedzą obok siebie, bo ledwie się w sklepach mieściłam z głębokim wózkiem 3w1, dość sporym. teraz ze spacerówką jakoś sobie radzę, ale jak sobie przypomnę ile razy się w sklepie zaklinowałam i ani w jedną ani w drugą :angry: Jakby Nikuś był grzeczniejszy, to brałabym go za rączkę, ale z tym diabłem się nie da iść na nogach nawet na pobliski plac zabaw;-)

sheepy: to jaki Ty mialas wozek?? ja z moim podwojnym miescilam sie wszedzie wlasciwie bez problemu. A jak zdazalo sie, ze przejscie bylo waskie sprzedawcyznie przestawialy szafki stojace na srodku i juz bylo dla nas miejsce;-)
 
LILIann: pomysl moze o czyms takim MONTREAL Babywelt podwójny wózek na ŁOŻYSKACH (449684558) - Aukcje internetowe Allegro

oparcie rozkladane na plasko, cena przystepna, kola pompowane, waga tez nie najgorsza, a na maluszkow na pewno mozna dokupic gondolki.:tak:A jak dzieci podrosna bedzie super spacerowka na kazdy teren :tak:

Jest bardzo z wygladu podobny do tego, ktory my dostalismy, jak sie na pierwszy spacer wybierzymy, dam znac jak sie sprawdzal:tak: ale na razie Synus przez weekend poza domem, wic najwczesniej bedziemy probowali w poniedzialek:-)
Ale po domu prowadzi sie super:tak:
 
reklama
Do góry