reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózki-zmiany wózkowe co mam i co planujemy kupić

reklama
dzieki maja za info, bede sie rozglądac za wozeczkiem. Podoba mi sie też ten, hauck który pokazała zielono mi bo można niezależnie od siebie rozłożyć jedno z siedzen i włozyc tam np wkład dla noworodka a w drugim siedzeniu wozic starszaka, tylko nie wiem jak w takim przypadku rozkłada sie cięzar, no i potem jak starszak całkiem z wozka wyrosnie to zostane z takim kombajnem ;) ale hauck rzeczywiscie jest sprawdzony, nadaje sie na kazdy teren :)
 
ko mi- ten wozek jest taki sam jak pojedyncze bo to co jst stylu nadole przekladasz na dol lub gore a jak nie potrzebujesz calkiem odkladasz i zostaje tylko spacerowka
 
Zielono_mi, Sheeppy, dziekuje za porady. Juz wiem przynajmiej za czym sie rozgladac i czego szukac:tak: Bo zielona bylam jak dotad w tych podwojnych "kombajnach";-) No i chyba faktycznie tak zrobie, ze gleboki kupie tani (uzywany) bo w sumie tylko ok 6 m-cy posluzy, a spacerowke juz nowke bo przeciez bedzie lzejsza od gleboko-spacerowego i uzywana znacznie dluzej ;-):-)
 
a ja tylko chcialam dac znac, ze nasz Hauck (wczoraj wyprobowany) spisuje sie rewelacyjnie:tak: Przednie kola skretne ulatwiaja manewry, budki skladaja sie bardzo cihutko, Synusiowi bylo wygodnie (nawet zasnal na spacerze, co mu sie juz dlugo nie zdarzalo!) a jak zmeczyl sie chodzeniem to chetnie do wozka poszedl. Wlasnym oczom nie wierzylam:-D No i wozeczek dzieki swoim duzym, pompowanym kolom naprawde nadale sie na kazdy teren - wyprobowalismy w lesie:tak:
Jednym slowem moge z czystym sercem polecic:tak:
minusow jeszcze do tej pory nie odkrylam, moze przyjda z czasem:-D
Teraz pozostaje mi nosidelko dokupic i czekac do maja:tak::-)
 
ja zdecydowana jestem na phil& teds, zwłaszcza ze mozna go juz kupic w pl za ok 1370 zł plus jakies koszty przesylki, moze do przyszlego roku jeszcze stanieje ;)
dziewczyny, wysledziłam watek na babyboomie dzieci rok po roku i tam jest temat o podwójnych wózkach, moze dla was to zadne odkrycie bo buszujecie wiecej po tym forum, ale dziele sie informacją, moze ktos nie czytał :)
 
Dziewczynki mam do sprzedania dwa wózki ... jeden wielofunkcyjny Avalon , a drugi spacerówka trójkołowa Petite Star Zia ... chetnym przesle zdjęcia :happy2:
Pozdrawiam :-)
 
my podobne typy co do wozkow prosty zarazem funkcjonalny

Zdecydowanie nie polecam takich wózków do bloków. Miałam taki z pierwszym dzieckiem. Na początku nyłam zachwycona ale później jak się okazało że wychodzę na spacer kilka razy dziennie to pokonanie z nim kilku schodków do windy dyło męczarnią. Miałam taki firmowy ale gabaryt ten sam. Nigdzie się nie mieście i zajmuje połowę bagażnika w samochodzie więc na wyjazdy ciężko się pomieścić. Sprzedałam go po roku za marne grosze i teraz szukam takiego na małych kołach. Na allegro są za około 1400 zł ale nie ma to jak osobiście zobaczyć.
 
reklama
Do góry