reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózki-zmiany wózkowe co mam i co planujemy kupić

Sheppy mieliśmy wielofunkcyjny wózek przy Tomaszku a jak skończył 11 miesięcy kupiliśmy właśnie lekką spacerówkę którą jeździmy do dziś. Koła własnie takie duże u mnie na osiedlu powinny sie na tych koszmarnych chodnikach sparwdzić. Zoabczymy do zakupu jeszcze ok pół roku więc powinnam cos wymyslć.
Najważniejsze aby w zimie nasze maluchy były dobrze osłonięte.
 
reklama
My wózki mamy po Marcinku jedyne co pozostaje nam do dokupienia to kolorowe dodatki jeśli będzie dziewczynka. Posiadamy wózek Emmaljunga - naprawdę super sprawa, nie jest lekki ale jest rewelacyjny. Pompowane koła, lekko się prowadzi, dostosowanie resorów do podłoża, regulowana wysokość rączki, bez problemu podjeżdza się pod krawężniki i przede wszystkim niezniszczalny. My go dostaliśmy po półrocznym dziecku, Marcinek przejeździł w nim dwa lata a wózek nadal w super stanie. Godny polecenia pod warunkiem zasobnej kieszeni - niestety. Gdybyśmy mieli sami go kupic to pewnie nic by z tego nie wyszło.
Poza tym mamy parasolkę dla starszaka i chyba nie będziemy musieli nic kupować.
 
annazofia-swietne sa te wozki moja kolezanka ma taki leciutki zwinny ja zalowalam ze nie mialam takiego ale co tam teraz tez musze zmienic:-)
 
no właśnie...
gondola, spacerówka, wpinany fotelik...

nasze maluchy urodzą się jak już będzie dosyć ciepło. do zimy bedzie dlaeko na szczeście.
czy na pewno potrzebna nam głęboka gondola??
 
My kupilismy dobra spacerowke i gondolke nie wyobrazam sobie niemowlaka w spacerowce.Gondolka musi byc.Jeszcze kupimy fotelik Maxi cosi cabrio i łacznik zeby moc go zainstalowac na stelazu:-)
Uwazam ze gondolka to podstawa.
 
reklama
A ja wcale nie uważam że gondolka to podstawa. My mamy Emmaljungę w wersji spacerowej ale dostosowaną dla noworodka. Poprostu jest rozkładana na płasko a do tego specjalne nosidło-wkład dla malucha z usztywnianym dnem. Ale oczywiscie to wszystko kwestia wyboru. Jako że maluszek urodzi się w maju - będzie ciepło i nie będzie miał na sobie już tylu warstw odzieży tak więc usztywniane dno powinno być. Ale np. moj Marcin urodził się na jesieni i miał na sobie tyle ubrania, kocyki, spiworki itp że nie był potrzebny dodatkowy wkład. Ale zaznaczam że wszystko zależy od wersji spacerowej wózka, jakości podwozia, usztywnienia, resorów itp itd.
 
Do góry