reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózki-zmiany wózkowe co mam i co planujemy kupić

A ja spojrzałam na porównanie tych wózków. Bo do tej prory nie wiedziałam że są to dwa różne wózki. I tak ...
gdybym zobaczyła obydwa na ulicy w odstępie kilkunastu minut pewnie bym nie zauważyła różnicy.
Jednakże gdy porównuję teraz na zdjęciu obok siebie obydwa te CYBEXY, to różnica jest faktycznie ... kolosalna.
Te zabudowane kółka wg mnei wyglądają jakoś tak ... słabo

Ale znacznie gorzej nie wyglądają kółka, tylko właśnie budki. W przypadku Topaza ta budka wygląda jak taki kaczy dzióbek, a ten Callisto ma budkę taką nowoczesną, opływową.
Obydwa są do siebie podobne to fakt, ale jeśli miałabym wybierać, to wg mnie Callisto jest duuuużo ładniejszy od Topaza. Ciekawa jestem jak wypadają na żywo. Ostatnio będąc w sklepie z wózkami w Radomiu chciałam, a niestety nie mogłam tego sprawdzić, bo w ogóle firmy Callisto nie było
 
reklama
Marta , ja zmieniam wózek ponieważ ten który obecnie posiadam jest za ciężki, a że często poruszam się komunikacją miejską to korzystanie z ciężkiego i dość nieporęcznego wózka jest dla mnie uciążliwe. Callisto który zamierzam kupić jest o połowę lżejszy i znacznie węższy co umożliwi mi swobodne manewrowanie choćby w sklepach osiedlowych gdyż teraz mam spory problem bo żeby wyjechać obok kasy muszę wózek podnosić :baffled: nie mówiąc już o tym ,że nie wniosę wózka do tramwaju :baffled::baffled::baffled: a często na pomoc pasażerów nie ma co liczyć...takie czasy

Moniq...te wózki możesz porównać w Świecie dziecka w Tesco na Górczewskiej...są oba,nie wiem gdzie masz bliżej ale w Jupiterze na Towarowej też są oba...z czego Topaz jest w wersji exlusiv...biały i czarny ze złotymi ornamentami :-) to tego można dokupić nosidełko i fotelik samochodowy w tej samej wersji kolorystycznej...rzecz warta zobaczenia ..ciekawe kto by się pokusił o śnieżnobiały wózek :-D
 
ciekawe kto by się pokusił o śnieżnobiały wózek :-D

ja?
:-D;-):-p
:rofl2::rofl2::rofl2:

Nie no żartuję, ale fajnie że to napisałaś bo mnie zachęciłaś do wybrania się. Chociaż strasznie nie lubię jeździć na Górczewską ... albo Prymasa Tysiąclecia :no: Jest to zawsze mega przeprawa. Na moje nieszczęście wszystkie odbiory osobiste z allegro albo ze sklepów internetowych okazują się być właśnie tam :wściekła/y:
Jakies fatum
 
obiecane fotki:
to mi sie najbardziej podoba;-):-p

Zobacz załącznik 236227

i zaliczony spacer w Cybexie

Zobacz załącznik 236229 SL272697.jpgZobacz załącznik 236230SL272705.jpgSL272698.jpg
 
moniqsan no i właśnie mi się ten kaczy dzióbek podoba :-D no to jest rzecz gustu właśnie... co by nie gadać callisto tez mi się podoba i to bardzo... ja jakoś nagapiłam się na ten Si i teraz mam chore wyobrażenia o wózku, a niestety ideału nie ma ;-) eh...ile ja bym dała, by móc je zobaczyć na żywo zanim kupię... no ale to marzenia ściętej głowy w moim miasteczku.
M&m's ja zmieniam wózek z podobnych powodów co Confi mój jest taki Driver 4XL - Dla dzieci tylko zielony i po mimo jego trwałości dużej wygody dziecka, jest ciężki i ledwo się mieści nam do naszej hondziny, trzeba go rozkładać na części. Poza tym nikt mnie z taką spacerówką nie chce zabrać do busa, więc do mamy od tak pojechać nie mogę... no i ja mam wózeczek już zużyty, bo Tymek nie jest pierwszym użytkownikiem.
Kasica ale fajne fotki, widzę że Roksanka zadowolona w nowej furce ;-) ważne że Tobie się podoba i Niunia zadowolona :-)
 
Confi, Okruszku, no w sumie teraz to rozmiem. Ja ani z Mikołajem ani z Mają nie musialam poruszać się pomieście ani komunikacją miejską. Z tąd moja niewiedza i nieświadomość. Mi teraz tylko "wadzi" latanie, bo faktycznie "parasolka" byłaby poręczniejsza, ale z kolei nie chce mi się wydawać pieniędzy tylko po to żeby 2 razy w roku go użyć.
 
A my z M kupiliśmy spacerówkę :szok::szok::szok::szok::szok::szok: i ciągle nie mogę uwierzyć że to zrobiliśmy Wóżek CYBEX CALLISTO SLATE. SUPER OKAZJA (998313590) - Aukcje internetowe Allegro Okazja była niebywała... jedyne co mnie przeraża to kolor :-( bo nigdy nie podobały mi się ciemne wózki :no: no ale nowy z wybranym kolorem minimum o 200 zł drożej nie stać mnie na takie decyzje...:eek: no i mamy Cybex Callisto grafitowy:sorry2: Pomyślałam też że jeśli nam się nie spodoba ten wózek, to po prostu go sprzedamy i już. Gwarancji jest jeszcze 1,5 roku to już coś...
 
ja też pomału musze się rozejrzeć za lżejszą spacerówką:tak:
Confi-jeśli to dla Ciebie nie kłopotliwe,to daj prosze link na te cudo ,które sobie upatrzyłaś bądź już zakupiłaś ,może mi też taki pojazd się spodoba:-)ogladałam ostatnio co nieco ale jedynie na alegro i jakoś za specjalnie nic tak konkretnie mi nie wpadło w oko .Trzeba pupe ruszyć i wybrać się gdzieś do sklepu.
Dziewczyny a jakiś fajny fotelik samochodowy możecie polecić,my Nicol wozimy jeszcze w pierwszym jedo z tej firmy co wózek mamy,fotelik jest,z adapterem do wózka.A fotelik po mału też trzeba
 
reklama
my zmienilismy wózeczek dlatego, ze nasz dotychczasowy był ciężki i w sumie wolelismy cos bardziej poręcznego i lżejszego jednocześnie wygodnego dla Mai i nas!
Kupiliśmy espiro magic 4 używamy go już trochę i jestesmy naprawdę zadowoleni a w szczególności mała użytkowniczka!
P4020257.jpg
 
Do góry