reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózki-zmiany wózkowe co mam i co planujemy kupić

ankzoc-świetna ta nowa fura :-):tak:mi się też ten wózek podoba,tylko zastanawiał mnie ten rozstaw kółek w sensie czy się dobrze prowadzi:tak:jak się wreszcie wybierzemy z m do Opola to może tam w sklepie będzie możliwość kuknięcia na espiro i przy okazji nowego fotelika bo trzeba wreszcie zmienić na większy.Kolorki świetne w końcu to dla małej damy:tak:
 
reklama
my z m jeszcze nie zakupilismy nowego wózka,myśleliśmy nad tym .Mi osobiście nie podobają się 3 kołowe wózki,ale sporo będziemy z m jeździć do Czech ze wzgledu na wędkowanie m, a tam teren typowo górzysty ,więc myśle że tym by się dobrze jeździło.Jednak zajął by w aucie tak samo dużo miejsca jak ten co teraz mamy,więc chyba nie zakupimy tego,a chyba skusze się na ten co ma Ankzoc-ten espiro magic.A
najwyżej do Czech będe zabierać to spacerówke z jedo co ma teraz,też duże koła więc powinno się tam dobrze jeździć:tak:
funkcja_foto.php
 
No i dopiełam swojego:tak:dziś naciągnełam m i zakupilismy Nicol jednak ten Graco
funkcja_foto.php

Jestem zadowolona,chwilke Nicol woziłam i fajnie lekko się wózek prowadzi ,kolor mój ulubiony zaraz po fiolecie:tak:a pomyśleć że 3 kołowe wózki mi się nie podobały.Zakupilismy też dziś nowy fotelik dla małej,jak już byliśmy w sklepie.Fotelik taki że starczy aż do końca ,nie będzie trzeba kupować większego.
1016614095

 
Ostatnia edycja:
mama Niki ja miałam kupic ten wózek który kupiła Okruszek...teraz i tak już za późno bo widzę ze już nabyłaś wózek . Przyjemny jest ,ale czy nie za ciężki? Tak wygląda.Ile waży?Sprawdziłabym sama ale nie wiem jaki to model ;-)
Ja zrezygnowałam z zakupu Callisto bo żaden sklep w Polsce nie jest mi w stanie sprowadzić brązowego koloru :eek: ale wszyscy szumnie mają na stronach jako produkt dostępny...skandal. W związku z tym ,że nie ma brązu a Okruszek kupiła grafit który był ewentualnie następny w kolejce ja kupię zupełnie coś innego ;-)
Może zamówię go już dziś...jak dojdzie i zrobię fotki to wam pokażę :tak:
 
Confi-dokładnie to jest Graco Trekko,waży jakieś13kg,ale powiem że nie czuć tej wagi,świetnie się składa bo tylko jednym ruchem:-)zajmuje mniej miejsca niż ten nasz poprzedni Jedo.Całkowicie wyciągam kólka ,a wózek siup do bagażnika,nawet jak bagażnik będzie zawalony to moge go dać do przodu między siedzenie pasażera,tak więc dla mnie wygodny .Fakt że na początku miał być mały wózek,ale jak pojechalismy do Opla pokukać do sklepu co i jak ,to odrazu się zakochałam w tym:-Dpotem drugi raz pojechalismy i jednak ten.Już nie moge się doczekać nowej fury damisia:tak:
 
uuu mama Niki, fajny ten wózek. :tak: Ale fotelik SUPER FAJNY!!!!!! też bym taki wziela gdybyśmy wiecej jeździli.

Aniu, twój espiro też mi się podoba. :tak: ja wogole lubie takie wózki.
 
MamaNiki no tak myślałam ze on ciężki ale wiesz co?Jak nie odczuwasz to najważniejsze.Ja musiałam kupić nowy bo ten co miałam wazył prawie 15 kilo, jednak ja bede mieszkac w bloku a to róznica ;) Bo sam wózek fajny...zupełnie inny od wszystkich Graco które nie grzeszą urodą. Ja ostatnio znalazłam gdzieś na necie Graco Symbio...piękny wózek ale ten Twój fajny jest taki sportowy.

No a to nowa fura Damisia...przywieźli mi ją wczoraj. Jak na razie jest super .... dziś pierwszy spacer więc potem zdjec będzie więcej

33z5kle.jpg

33wxh4w.jpg
 
Confi - świetnie że już masz wymarzona spacerówkę, jestem ciekawa jej na żywo....jak będziesz szła na spacer zahacz o ul. Cyprysową :) to ta w prawo pod górę idąc od Ciebie przed przychodnią
 
reklama
Ankzoc...świetny kolorek wózka...super ze Majeczka zadowolona-bo to najważniejsze:tak::-)

Mama Niki...Twój wózeczek też mi się podoba ale jednak jak dla mnie to troszke za cieżki:sorry2: Ale bardzo fajny:tak::-)

Confi...hmmmm,dwa tygodnie temu bym Ci napisała ze super wózio ale jestem posiadaczka takiego samego właśnie od dwóch tygodni tylko kolorek Flamme...i niestety ja się na nim zawiodłam,dwa dni temu oddałam do reklamacji...użyłam go dosłownie trzy razy bo pogoda była okropna i miałam problemy z hamulcem...aż w koncu mi sie zablokował i za cholere nie mogłam nic zrobic:-:)sorry2:
Także wózka nie mam,czekam na decyzje...zażądałam zwrotu gotówki-zobaczymy.
Ale wózeczek jest śliczny,robi wrażenie,super się prowadzi...obyś była zadowolona:tak::-)

Ja dzisiaj byłam w Krakowie i kupiłam sobie wymarzony wózeczek,jak będe miała fotki to pokaże....ale tak się ciesze.....baaardzoooo;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry