reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózki-zmiany wózkowe co mam i co planujemy kupić

AgA...zobaczysz go w poniedziałek ;-)ja już się nie moge doczekać wspólnego "shoppingu" :-)

Roxy, ja jestem na prawdę zadowolona. Żadnych problemów z hamulcami nie mam. Może trafił Ci się wadliwy egzemplarz. Ale...nie ma tego złego prawda? Kiedy pochwalisz się nową furą? ;-);-);-)
No i życzę by oddali Ci kasę za tamten,albo choć wymienili na sprawny to zawsze możesz go sprzedać.
 
reklama
Confi...ja myśle że może fakycznie jakiś wadliwy egzemplarz,sama jestem ciekawa co się stało...narazie czekam na telefon od producenta.
Ale wózeczka już nie chce...bo jednak to nie było to:sorry:
Ale fajnie ze Ty jesteś zadowolona:tak:
Pochwale się wózeczkiem jak tylo fotki zrobie;-)
 
Confi-świetny sprzęcior:tak:bardzo mi się podoba:tak:chyba razem z m oglądaliśmy go na allegro:tak:nawet przez moment braliśmy go pod uwage,ale ten graco się tak w sklepie do mnie uśmiechał:-D:-)że niemogłam bez niego wracać do domu:tak::tak:
Roxy-a Ty kochana dawaj tu foty i to już!!!!a nie tak długo nas w niecierpliwości trzymasz:tak::tak:
 
Confi ja już Ci pisałam... że wózio ciekawy i bardzo bardzo nowoczesny :-) najbardziej mi się podoba siedzisko... ;-) i ja mam nadzieję, że będziesz magicznie zadowolona! tego życzę!
 
Confi, Moniq i jak Wasze wózki się sprawują? Moja koleżanka przymierza się do zakupu i jest ciekawa opini i osób posiadających to cudo.Ponoć tak jak u Roxy często psuje się hamulec.
Roxy jak z Twoją reklamacją? Wózeczek wrócił czy oddali pieniądze? Jeśli wrócił to jak się sprawuje po naprawie?
 
Monia...wózka jeszcze nie mam,producent wogóle się do nas nie odezwał...dzwonili ze sklepu ze wózek jest naprawiony i do odbioru. P się wkurzył i powiedział że go nie chce,bo naprawiony to mógł sobie w internecie kupić.
No i czekam ale echo,cisza nikt się nie odzywa....firma quinny sobie jaja robi:wściekła/y:
Ja mam wózek i mam czym jezdzić ale gdyby to był kogoś jedyny wózio i tyle czasu czekać to bym kur.... dostała.
A jeszcze co do tego psucia się hamulca to nie wiem,może się myle ale wydaje mi się że jak nie był to jednorazowy incydent to model wózka tzn.cały ten innowacyjny hamulec jest do d... i firma powinna coś z tym zrobić:sorry:
Confi...nie gniewaj sie na moją opinie ale ja sie zawiodłam na całej linii:sorry:
Mam nadzieje że przynajmniej Ty jesteś zadowolona:tak:
 
Dzięki Roxy za odpowiedz. Poczekam jeszcze może dziewczyny się odezwą i dopiero poczytam koleżance.
Chyba nie masz innego wyjścia jak odebrać wózek i go sprzedać
 
Monika...odpowiadam już. Ja też niestety mam problem z hamulcem i jutro wózek wraca z serwisu. Faktycznie to jakiś feler z tym hamulcem jednak ja jestem zakochana w wózku i będę walczyć. Jednak jeśli ktoś ma go kupić a nie jest tym modelem zafascynowany to radzę sie wstrzymać.To model tylko dla fanów :-D

Roxy daj spokój , nie mam na co się obrażać kochana . Powiedziałas co myślisz i wcale Ci się nie dziwię. Szkoda ze wózek tak dobrej firmy niestety nie jest nieawaryjny. Moze niedługo coś zmienią w tej konstrukcji to wtedy będę walczyć o aktualizację mojego egzemplarza. mam fajną babkę która mi go sprzedała i jesteśmy w ciągłym kontakcie . Na pewno nie zostanę na lodzie :tak:
 
reklama
Confi...przykro mi że Ciebie też to spotkało:-(
Czyli jednak to nie był jednorazowy incydent i te hamulce są felerne jezeli tak często sie to zdarza:wściekła/y: Mam zamiar to wykorzystać...:sorry:
Ja nie mam też problemów ze sprzedawcą...załatwili sprawę szybciutko,dzwonili do mnie,chodziło mi bardziej o producenta który miał się skontaktować z nami a tego nie zrobił:no:

Monia...wózeczek na pewno sprzedam...teraz mam dwa a ten byłby trzeci-także nie jest mi potrzebny:sorry:
Tylko problem z tym jak to zrobić...wózek jest naprawiony ale skąd mam pewnośc że komuś za dwa tygodnie znów się nie zepsuje:no:
No i dupa...nie miała baba problemów-to kupiła sobie wózek:-D
 
Do góry