reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózki-zmiany wózkowe co mam i co planujemy kupić

ko mi

Majowa mamusia'09
Dołączył(a)
16 Luty 2007
Postów
134
zakladam osobny temat o wozkach zeby nie pomieszal się z ubraniowymi sprawami.
Czy macie jakieś sprawdzone typy? Ja z własnego doswiadczenia odradzam Coneco V3 - badziew totalny. brrr :wściekła/y:
Teraz uzytkujemy z młodym Hauck taki trójkołowy (jak znajde fote to wkleje) kupiony za 10 funtów, sprawdza sie swietnie w terenie i nawet biegac z nim mozna ;-) wiec zastanawiam sie czy nie dokupic poprostu wkladu dla noworodka i tyle. Chociaż obiecałam sobie ze przy kolejnym dziecku nie bede załowac na wózek i kupie mutsy urban rider :-)
 
reklama
My posiadamy juz wozek gleboki dwa w jednym, czyli razem ze spacerowka. Sprawdzil sie na wszystkich powierzchniach. Jedynym minusem jest to, ze gondola jest dosyc ciezka, ale mnie to nie przeraza, bo mieszkam na parterze. Ten wozek jest marki Hartan. Co jest w nim jeszcze bardzo fajne, to to, ze ma ogromna gondole, maly jezdzil w niej 7 miesiecy, bo jeszcze nie potrafil sam siedziec i nie nalezy do malych dzieciaczkow:tak:
 
ja palnuje kupic wozek 3 w 1 czyli gleboki, spacerowka, fotelik do samochodu.
Bylam ostatnio w sklepie quiinny, i sie przerazilam! plastik plastik i jeszcze raz plastik za kosmiczna kase, wszytskie wozki wygladaly tak jakby mialy sie za chwile rozleciec.
Ogladałam wozki tez w necie sa o niebo tansze, ale jesli wozek za 2 tys wyglada jakby sie mial rozleciec to jak wyglada wozek 4x tanszy????
Pozatym zalezy mi na tym by wozek posiadal przekladana raczke, oslone p/deszczowa, moskitiere, ochraniacz na nozki w wersji glebokiej i spacerowej, byl na amortyzatorach, a jesli chodzi o kolka to zeby byly postawione w jednej pozycji- kompletnie nie radze sobie z ruchomymi:)
mozecie mi cos polecic, oczywiscie za rozsadna cene???
 
ja dla Oti miałam Deltima focusa i byłam bardzo zadowolona- wózek dobry szczególnie dla tych co z malym dzieckiem na spacerkach sa całymi dniami i lubie sporo dodatkowych wypraw po lasach.

dodatkowo najwazniejsza dla mnie jest duza gondola-6-9 miesiac naszych maluchów przypada jeszcze na zimny okres wiec warto o tym pomysleć..dla mnie te wszystkie super nowoczesne 3 kołowe wózki maja gondole dla kruszynek..w niektórych Oti moze ledwo wytrzymałaby do 4 miesiaca:szok:
 
Ja niestety nie mogę wybierać w super modelach i wzorach wózków
posiadam i głęboki 3-funkcyjny czyli z wyciąganą gondolą, z możliwością zrobienia z niego spacerówki, mam też samą spacerówkę leciutką, jest super i niedroga z firmy baby design
a wózek jaki kupię, cóż.. będzie to wózek dla bliźniaków bo niestety, do miasta mam daleko i Nikuś na nózkach nie pójdzie a dwóch wózków sama nie upcham :-)
 
oba dobre, z tym że ten pierwszy ma od razu fotelik samochodowy, czyli odchodzi jego kupno i 100 zł do przodu [ale na spacerkach dziecko nie powinno jezdzić w foteliku tylko na płasko]
drugi jest bez fotelika ale ma fajną funkcję spacerówki, jeśli nie chcesz kupować później osobnej, małej spacerówki, to to drugi wydaje się lepszy
 
reklama
fotelik samochodowy jest mi glownie potrzebny do samochodu, w razie wycieczki do lekarza,na zakupy, badz na wyjazd wekendowy, zeby ograniczyc ilosc zabieranych rzeczy-bo bagaznik nie jest przytoowany do duzy rzeczy, a nie zauwazyłam ze pierwszy nie ma wersji spacerowej:baffled:, jak bede taka spostrzegawcza to kupie sama gondolke i sie potem zdziwie:confused:.
 
Do góry