reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózki-zmiany wózkowe co mam i co planujemy kupić

reklama
Patusia ja właśnie mam Coneco :-) Marcinek na pół roczku ważył 8 kg. U nas zmiana fotelika tak jak pisałam spowodowana była wystawaniem nóżek i główki Marcinka z fotelika przez co fotelik nie spełniał już swojej funkcji.
 
Dzięki za odpowiedź!!;-) Bardzo pomogłaś, o szelkach nie słyszałam. Już się naczytałam o tych wózkach, jeszcze mam dużo czasu (wrzesień).
Szukam czegoś z tacką i z przekładana rączką (mutsy). Jeszcze nie wiem na czym konkretnie stanie:szok: X lander xa jest również godny uwagi (tańsza wersja mury), bardzo fajne rozwiązania.:-)
 
ankzoc
Dzięki za odpowiedź!!;-) Bardzo pomogłaś, o szelkach nie słyszałam. Już się naczytałam o tych wózkach, jeszcze mam dużo czasu (wrzesień).
Szukam czegoś z tacką i z przekładana rączką (mutsy). Jeszcze nie wiem na czym konkretnie stanie:szok: X lander xa jest również godny uwagi (tańsza wersja mury), bardzo fajne rozwiązania.:-)
 
Dzięki za odpowiedź!!;-) Bardzo pomogłaś, o szelkach nie słyszałam. Już się naczytałam o tych wózkach, jeszcze mam dużo czasu (wrzesień).
Szukam czegoś z tacką i z przekładana rączką (mutsy). Jeszcze nie wiem na czym konkretnie stanie:szok: X lander xa jest również godny uwagi (tańsza wersja mury), bardzo fajne rozwiązania.:-)
W Maxi cosi Mura 4 a x-landerkiem jest różnica zwiazana z siedziskiem .W mura ono jest obracane -w postaci fotelika -i chyba jest on sztywny zeby dziecko położyć zmienia sie tylko mozycja siedziska - i dziecko nie jest wyprostowane w pozycji do spania. X-lander nie ma pocji zmiany położenia siedziska i dlatego siedzisko jest obszerniejsze a i dziecko moze podczas snu wygodnie sie wyłożyć prosto. Wszystkie wózeczki mają swoje plusy i minusy grunt by nie kupywać wózia pod siebie - bo nam sie podoba - ostatni krzyk mody - tylko pod maluszka by było mu komfortowo:-):-):-)
Ja coś o tym juz wiem sparzyłam sie i to strasznie przy pierwszym wózeczku dla synka
 
patusia44
Bardzo mi się podoba x lander xa, też się nad nim zastanawiam - czyli jest bardziej wygodny dla dzidzi? Masz z nim jakieś doświadczenie? Może jeszcze x lander xq?:baffled: Tylko, że jest jeszcze mutsy (tacka, dodatkowe kosze)-muszę poniuchać:confused:
 
patusia44
Bardzo mi się podoba x lander xa, też się nad nim zastanawiam - czyli jest bardziej wygodny dla dzidzi? Masz z nim jakieś doświadczenie? Może jeszcze x lander xq?:baffled: Tylko, że jest jeszcze mutsy (tacka, dodatkowe kosze)-muszę poniuchać:confused:
Cofnełam sie troszke wstecz i to jest moja wypowiedz na temat x-landerka dodana prze ze mnie kilka tyg. temu
Ankzoc - X -landera kupiłam jako drugi wózeczek dla mojego synka i była to już spacerówka ponieważ poprzednia miała za waskie siedzisko po zdemontowaniu gondoli.Jestem bardzo zadowolona z niego radzi sobie z każdą nawierzchnią pompowane koła amortyzują wstrząsy a samo siedzisko obszerne dziecko ma dużo swobody ruchowej, wielostopniowa regulacja nachylenia siedziska aż do leżacej - bo są pasy. Cięzka jest więc zazwyczaj schodziłam z nią i z synkiem na 2 razy z drugiego piętra, a nie dawno odkryłamze w bloku mam mozliwosc skorzystania z suszarni i tam bede parkować. teraz dokupiłam gondolę. Wiesz sądze ze duzó zależy od tego jak długie sie urodzi dziecko i do wtedy posłuzy gondolka jest to tak mniej wiecej 5-6 mcy. nasz synek szybko podnosił sie sam w gondoli wiec ja opuścił w 5 miesiącu. jak bedziesz miała jeszcze jakieś pytania chetnie odpowiem natomiast polecam ten wózeczek z całego serca mimo ze cieżki jego inne zalety przewyszają ten fakt !!!!
 
patusia- ja mialam pierwszy wozek.. Bebe Comfort LOLA... byl bardzo fajny tylko nie na zimy w polsce bo mial rolki wiec nie dalo sie rady nim jezdzic... ale gondola i fotelik razem z siedziskiem boskie... polecam sa bardzo wygodne i miekkie...
 
reklama
patusia- ja mialam pierwszy wozek.. Bebe Comfort LOLA... byl bardzo fajny tylko nie na zimy w polsce bo mial rolki wiec nie dalo sie rady nim jezdzic... ale gondola i fotelik razem z siedziskiem boskie... polecam sa bardzo wygodne i miekkie...
Powiem ci ze kiedyś sie nad loolą zastanawiałam, ale właśnie przez kólka jej nie kupiłam, teraz mam X-landerka i nie zamienię go na żaden inny.


Ankzoc- podzieliłam sie moją rozsterką co do fotelika z męzem i podjeliśmy obopulną decyzję ,ze jesdnak dokupujemy X-car jeszcze nie wiem jaki kolor moze tym razem czerwony??
gondola niebieska, spacerówka beżowa,a fotelik czerwony hehe albo niebieski zobaczymy hehe:-):-):-)
 
Do góry