reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

Takie targi to bardzo fajna sprawa, byłam juz po zakupie swojego wózka z koleżanką, mogła sobie pooglądać, obejrzałysmy wózki róznych firm, przedstawiciele zrobili nam prezentacje, mogłysmy podotykać i pojezdzić po sklepie. Mamy, które szukały spacerówek mogły "poprzymierzać" dzieci. Jezeli tylko w Waszych okolicach są takie targi to warto jechac :)
Z tego co piszesz no to musi być faktycznie fajnie, w jednym miejscu oglądasz różne modele...
Nie musisz chodzić po sklepach. Ja już nie mam siły, jeszcze nigdy nie byłam tak niezdecydowana :(
 
reklama
Ja też jeszcze nie mam pojęcia jaki wózek wybrać. Myślałam o jakimś zgrabnym i funkcjonalnym aby się składał, nie był ciężki i zmieścił do bagażnika bo często będziemy jeździć, ale przede wszystkim wygodnym dla dziecka. Też się chyba wybiorę na targi, może coś mi się rozjaśni :D:confused:
 
No to jest bardzo fajne rozwiązanie, można popatrzec, zapytać zobaczyć prezentację. Mnie się udało przed narodzinami dziecka być na takich targach, ale akurat nie miałam jak wtedy kupić, ale juz miałam upatrzony model i nie musiałam się martwić :)
 
no, bo to zupełnie inaczej jak masz kontakt z produktem, możesz pojezdzić itp. Domyślam się, że specjaliści też służą pomocą, doradzą. Kiedyś mi się wydawało, że co to taki wózek, a to rzeczywiscie jest poważna inwestycja i wystarczy niedopatrzenie i może stać się coś złego.
 
Co myślicie o wózku Bebetto Bresso Premium Class i foteliku Maxi Cosi Cabriofix?

Na dzień dzisiejszy to są moje typy [emoji846]
 
Ostatnia edycja:
oglądałam gokiedyś, wizualnie mi się podoba, ale jak dla mnie ciut za cięzki.. niestety nie jesteśmy siłaczami z mężem i zależy nam na lekkości
 
reklama
Do góry