reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

Witam Panie bardzo serdecznie :-)
Przyznam, że czuję się tutaj dość ciekawie hehe bo nie zauważyłem zbyt wielu panów piszących na forum ;-) Ale że moje Serce z maluchem :tak: w brzuszku nie ma zbyt wiele sił na studiowanie parametrów wózków i zdaje się na mnie – więc chętnie się tym zajmuję.
Mam następujące pytanie – szukamy wózka:
  • wygodnego dla dziecka!
  • zwrotnego i o wadze pozwalającej go wnieść przynajmniej na półpiętro mojej „Kulturystce”48 kg ;)
  • i tu dopiero mówiłbym o estetyce
Spodobał się nam X-lander xa(cieszący się dość dobrą opinią?!) - czyli 4 koła w tym 2 skrętne. Również Quinny Speedi jest ciekawy dla nas w odróżnieniu od jego ceny ;) i może również z powodu braku pałąka i podobno mniejszej stabilności jednego koła skrętnego w porównaniu do skrętnych 2 kół w X-landerze.

A więc szanowne Panie – proszę o Wasze opinie! Z góry dziękuję w Naszym :-) imieniu!
 
reklama
mam jedna sugestie dla kupujacych wozek , wezcie pod uwage ze 12 kg wnosic po schodach na piętro jest trudne dla kazdej kobiety , niema co sie oszukiwac , sama mam wozek 12,5 kg jest fajny i owszem baby design cosmo ale co mi z tego jak niemam sily go nosic ? , dlatego kupilam ostatnio parasolke 6,5 kg i to juz swoje wazy jak sie niesie na 3 pietro, teraz jakbym kupowala bym sie zastanawiala nad lekka spacerowka rozkladana na plasko i grubym spiworkiem, np 8 kg
jedynie taki wozek mozna sobie ponosic :p

ja za swoj zaplacilam 500 zl jest calkiem sympatyczny , duza gondolka , spore kola , sklada sie calkiem dobrze po zdjeciu kolek miesci sie nawet do bagaznika fabii ktory niejest zaduzy , oczywiscie przerabia sie na spacerowke tez . Dobrze sie zastanowcie bo wydac 1000 zl i byc niezadowolonym jest calkiem latwo
 
Zastanówcie się bardzo dobrze nad wózkiem. Ja kupiłam Mutsy, bo niby tylko na pierwsze pietro go musze wtargac, ale jak tak stoi u Dzidzi w pokoju i jak na niego patrze to czuje ze nie bedzie latwo. Takze przemyslenia, przemyslenia, przemyslenia...
 
Witam Wszystkich.
Bardzo proszę o szczere opinie na temat wózka
X-lander XT.oraz ogólnie 3-kołowców.Wady i zalety-czy warto kupić.
 
co prawda mam 4 kołowca, ale mam wrażenie ze w naszych realiach - nierówne chodniki, wysokie krawężniki i ogólnie kiepskie podłoże chyba niezdecydowała bym sie na taki :baffled:, chociaż niepowiem, że mi się niepodobają :tak:
 
Cześć, jestem prawie zdecydowana na wózek ABC Design Turbo 6S, ale mam jeszcze trochę wątpliwości: przede wszystkim, czy ten wózek nie ma za słabej amortyzacji jak dla noworodka. Jeżeli któraś z was używała tego wózka, proszę doradźcie coś.
 
reklama
Witam Wszystkich.
Bardzo proszę o szczere opinie na temat wózka
X-lander XT.oraz ogólnie 3-kołowców.Wady i zalety-czy warto kupić.

Jeśli mogę pomóc, to polecam z czystym sumieniem X Landera. Można go chyba zaliczyć do klasy średniej zarówno pod względem ceny jak i sylwetki.W sklepach porównywałam go do innych i wypadł zdecydowanie najlepiej. Świetnie się prowadzi, praktycznie jedną ręką i jest wygodny dla maluszka. Zarówno XA czyli na 4 kołach jak i XT na trzech. W jeździe nie było żadnej różnicy. Wybraliśmy XA, był zaledwie o 50zł droższy. Na błotnistych drogach, trawie i wybojach sprawuje się rewelacyjnie. Najważniejsze przy wyborze wóżka są koła obrotowe a nie to czy ma 3 czy 4 koła. O 3 kołach źle wypowiadają się głównie Ci co takim nie jeździli. Nie jest to jednak wózek do noszenia po schodach - zbyt ciężki. Ważny też jest serwis i tu spotkałam raczej same pozytywne opinie. Mój mąż uwielbia prowadzić ten wózek. Nigdy nie kupiłabym już wózka bez obrotowych kół, a takim jeździliśmy przez 4 miesiące. Jedyny minus to brak przekładanej budki, ale nie można mieć wszystkiego.
 
Do góry